INTENCJE MSZALNE 16.10.2022 r. – 23.10.2022 r.
NIEDZIELA – 16 PAŹDZIERNIKA – XXIX Niedziela Zwykła
8.00 +Małgorzata Kryśków
9.30 +Leokadia Rostenis (16 greg.)
11.00 +Dionizy Pastuszak (19 r. śm.)
12.30 Skrzynka +Maria i Władysław Golinowscy oraz ++zm. Rodzice z obojga stron
18.00 +Ewa i Eugeniusz Jaworscy, ++zm. z Rodz. Brzezińskich
PONIEDZIAŁEK – 17 PAŹDZIERNIKA - św. Ignacego Antiocheńskiego
7.00 +Leokadia Rostenis (17 greg.) – w 1 rocznicę śm.
18.00 +Julianna i Andrzej Jabłońscy, ++zm. z Rodziny
WTOREK – 18 PAŹDZIERNIKA - święto św. Łukasza
7.00 +Czesław, Wiesław i Marek Zielińscy, Monika Jakubaszek
18.00 +Leokadia Rostenis (18 greg.)
ŚRODA – 19 PAŹDZIERNIKA
7.00 +Leokadia Rostenis (19 greg.)
18.00 1. O łaskę zdrowia i opiekę MB dla Oliwii, 2. O łaskę zdrowia dla Adama, 3. O Bł. Boże, łaski, zdrowie, opiekę MB dla Grażyny i Jej Bliskich, Bożeny oraz o zdrowie dla Marii, 4. O potrzebne łaski, zdrowie dla Marii i Mateusza, 5. O Dary Ducha Św. przez wstawiennictwo NMP
CZWARTEK – 20 PAŹDZIERNIKA - św. Jana Kantego
7.00 +Mieczysław (25 r. śm.) i Stanisław (33 r. śm.) Cichoccy (int. od Zbigniewa z Rodziną)
18.00 +Leokadia Rostenis (20 greg.)
PIĄTEK – 21 PAŹDZIERNIKA
7.00 +Leokadia Rostenis (21 greg.)
18.00 1. +Kazimierz Łyczkowski (22 r. śm.) i ++zm. z Rodz. Łyczkowskich, 2. +Tomasz i Michalina Muszyńscy, 3. +Waleria Zmarzlik, Aleksander Cecerski, 4. +Józef Masiowski, Krystyna Jeż i ++zm. z Rodziny, 5. +Adam, Janina, Cecylia, Stefan, Henryk, Grażyna i ++zm. z ich Rodzin, 6. +Bronisława Lenik (3 r. śm.), Szymon, Stefania i Czesław Zajkowscy, 7. +Barbara Misztal (int. od I Róży ŻR) i ++zmarłe członkinie I Róży ŻR, 8. +Anna Kruk, Zenon i Danuta Ziobrowscy, +wujek Zdzisław Resiak (int. od kuzynki Sabiny z Rodziną), 9. +Ks. Jan, +Ks. Paweł, +ks. Eugeniusz, +ks. Piotr, +Marian, ++Kapłani pracujący w naszej Parafii, 10. Dusze w czyśćcu cierpiące
SOBOTA – 22 PAŹDZIERNIKA - św. Jana Pawła II
7.00 Za dusze, które znikąd pomocy nie mają
18.00 +Leokadia Rostenis (22 greg.)
NIEDZIELA – 23 PAŹDZIERNIKA – XXX Niedziela Zwykła
8.00 +Franciszka (23 r. śm.) i Edward Dzido
9.30 +Leokadia Rostenis (23 greg.)
11.00 +Henryka Kotarska (4 r. śm.)
12.30 Skrzynka +Maria Kotlarz (5 r. śm.)
18.00 +Aleksy Bonk i ++zm. z Rodzin Bonk i Brzezińskich
8:00
9:30
11:00
18:00
12:30
7:00
18:00
16:30
(w czasie roku szkolnego)