INTENCJE MSZALNE 26.06.2022 r. – 03.07.2022 r.
NIEDZIELA – 26 CZERWCA – XIII Niedziela Zwykła
8.00 +Włodzimierz Kot (12 r. śm.)
9.30 + Piotr Zienkiewicz (30 greg.)
11.00 +Jan Piróg (int. z racji imienin)
12.30 Skrzynka +Jan i Janina Rychlik
18.00 +Karol Obacz (int. z racji urodzin), ++zm. Dziadkowie: Jan i Katarzyna Obacz
PONIEDZIAŁEK – 27 CZERWCA
18.00 +Zofia Roszak (24 r. śm.)
WTOREK – 28 CZERWCA - św. Ireneusza
18.00 +Stefania i Mateusz Głuszczak
ŚRODA – 29 CZERWCA - uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła
18.00 Msza Święta z Nowenną do NMP Nieustającej Pomocy1. O zdrowie, Boże bł. i opiekę MB dla Piotra z ok. imienin, Pawła z ok. urodzin oraz Marcina z ok. rocznicy ślubu z Rodziny Zajkowskich, 2. O Boże bł. i opiekę MB dla nowoochrzczonego Szymona, 3. O zdrowie i opiekę MB dla Aleksa, 4. O zdrowie i opiekę MB dla Szymona, 5. O łaskę zdrowia i opiekę MB dla Oliwii, 6. O łaskę zdrowia dla Adama, 7. O Bł. Boże, łaski, zdrowie, opiekę MB dla Grażyny i Jej Bliskich, Bożeny oraz Marii, 8. O potrzebne łaski, zdrowie dla Marii i Mateusza, 9. O Dary Ducha Św. przez wstawiennictwo NMP, 10. O Boże Bł., łaski i opiekę MB dla Ks. Piotra Kiljana z ok. Imienin, 11. O Boże Bł. i szczęśliwą podróż dla pielgrzymów udających się do sanktuariów Europy.
CZWARTEK – 30 CZERWCA
18.00 +Zofia Wołk (22 r. śm.), ++zm. z Rodzin Wołk i Żylińskich
PIĄTEK – 1 LIPCA - św. Ottona
18.00 Msza Święta zbiorowa za Zmarłych z Koronką do Bożego Miłosierdzia 1. +Marian Bogucki (int. z racji imienin), 2. +Józefa Morawa (1 r. śm.), Regina Pasińska zd. Morawa (1 r. śm.), Zygmunt Morawa (11 r. śm.), Klara Świerszcz (4 r. śm.), Sidonia i Stefan Świerszcz (w rocz. śm.), 3. +Władysława Nowicka, 4. +Cecylia Rodak (int. od II Róży ŻR), 5. +Halina Staniszewska (int. od Łucji), 6. +Stefan Wereśniak (22 r. śm.), ++zm. z Rodzin Wereśniak i Kotlarz, 7. +Halina Przeździak (22 r. śm.), ++zm. z Rodzin Przeździak, Dołęgowskich i Zielińskich, 8. +Mieczysław, Józef, Henryk, Kazimierz, Henryk, Maria, Krystyna, Maria i ++zm. z Rodziny, 9. +Jadwiga Sztuk (47 r. śm.), Stanisław Winnik (31 r. śm.), ++zm. z Rodzin Sztuk i Winnik, 10. +Ks. Jan, +Ks. Paweł, +Ks. Eugeniusz, +Marian, ++Kapłani pracujący w naszej Parafii, 11. Dusze w czyśćcu cierpiące
SOBOTA – 2 LIPCA
18.00 +Teresa (26 r. śm.), Krzysztof (15 r. śm.) Szlezingier i ++zm. z Rodziny
NIEDZIELA – 3 LIPCA – XIV Niedziela Zwykła
8.00 +Gertruda, Władysław, Janina, Henryk Ławniczak, Franciszka, Grzegorz, Krystyna, Maria, Wanda Lipińscy, Jan i Mariola Jaroszonek
9.30 +Eugenia, Jan i Małgorzata Kryśków
11.00 +Mieczysława Woźnicka (18 r. śm.), Tadeusz Konik, Stanisław Woźnicki
12.30 Skrzynka +Henryka i Piotr Bosowscy, Henryk Cioch
18.00 +Anastazja Sochacka (5 r. śm.)
8:00
9:30
11:00
18:00
12:30
7:00
18:00
16:30
(w czasie roku szkolnego)