INTENCJE MSZALNE 06.02.2022 r. – 13.02.2022 r.
NIEDZIELA – 6 LUTEGO – V Niedziela Zwykła
8.00 +Małgorzata Kryśków
9.30 +Elżbieta Królikowska
11.00 +Michał Czak
12.30 Skrzynka +Jacek Pieczonka (int. od cioci Teresy i wujka Andrzeja)
18.00 +Leonard Sieniuć
PONIEDZIAŁEK – 7 LUTEGO
18.00 +Kazimierz Hancz i ++zm. z Rodziny
WTOREK – 8 LUTEGO
18.00 +Zofia Pietruszkiewicz (4 r. śm.)
ŚRODA – 9 LUTEGO
18.00 Msza Święta z Nowenną do NMP Nieustającej Pomocy 1. O zdrowie i opiekę MB dla Aleksa, 2. O zdrowie i opiekę MB dla Szymona, 3. O łaskę zdrowia i opiekę MB dla Oliwii, 4. O łaskę zdrowia dla Adama, 5. O Bł. Boże, łaski, zdrowie, opiekę MB dla Grażyny i Jej Bliskich, dla Izabeli i Bożeny oraz Marii, 6. O potrzebne łaski, zdrowie dla Marii i Mateusza, 7. O Dary Ducha Św. przez wstawiennictwo NMP
CZWARTEK – 10 LUTEGO - św. Scholastyki
18.00 ++Anna i Karol Obacz, +Anna Bednarczyk, +Władysława Kądziela
PIĄTEK – 11 LUTEGO - NMP z Lourdes
18.00 Msza Święta zbiorowa za Zmarłych z Koronką do Bożego Miłosierdzia 1. +Jerzy Świerzyński (5 m-c po śm.), 2. +Stanisław Ostrówka (6 m-c po śm.), +Katarzyna, +Józef, +Sławomir, 3. +Kazimierz Wołk (3 r. śm.), ++Bronisława i Bolesław Głudkin, 4. +Stanisław Demczuk (30 d. p.p.), 5. +Janina Wyciszkiewicz (30 d. p.p.), 6. +Jan, +Genowefa, +Helena, +Adam, +Janina, +Adrian, +Henryka, 7. +Edward Kot (7 m-c po śm.), ++Rodzice: Karolina i Włodzimierz Kot, Leonora i Józef Dołęgowscy, 8. +Bronisława, +Jan, +Feliks Smoląg, +Henryk Bablok, ++zm. z Rodzin Komońskich i Pacholak, 9. +Wanda Wrzosek-Wróblewska (10 dzień po pogrzebie), 10. +Dominik (33 r. śm.), +Elżbieta, +Wioleta, +Lech Pietrzak, 11. +Teresa Wisniewska (20 r. śm.), ++zm. z Rodzin Wiśniewskich i Szydłowskich, 12. +Apolonia Reszelewska, 13. +Ks. Jan, +Ks. Paweł, +Ks. Eugeniusz, +Marian, ++Kapłani pracujący w naszej Parafii, 14. Dusze w czyśćcu cierpiące, 15. +Józef Raj (po pogrzebie)
SOBOTA – 12 LUTEGO
18.00 +Władysław Olkowicz (int. od córki Grażyny z Rodziną)
NIEDZIELA – 13 LUTEGO – VI Niedziela Zwykła
8.00 +Apolonia Wójcicka (30 d. p. p.)
9.30 +Maciej Zubik
11.00 Dz-bł. z racji 39 r. ur. Joanny i Andrzeja
12.30 Skrzynka ++Jacek i Henryk Pieczonka
18.00 +Zdzisław Mijalski (1 r. śm.)
8:00
9:30
11:00
18:00
12:30
7:00
18:00
16:30
(w czasie roku szkolnego)