INTENCJE MSZALNE 20.06.2021 r. – 27.06.2021 r.
NIEDZIELA – 20 CZERWCA – XII Niedziela Zwykła
8.00 +Mariola Jaroszonek (21 greg.)
9.30 W 41 r. ślubu Jolanty i Pawła dziękczynna z prośbą o łaski na dalsze lata wspólnego życia
11.00 +Władysław (3 r. śm.), +Bronisława, +Jan Samoćko, +Anna Straszewska
12.30 Skrzynka +Józefa, +Jan, +Roman
18.00 O Boże bł., łaski, szczęście i zdrowie dla Beaty z ok. 30 r. ur.
PONIEDZIAŁEK – 21 CZERWCA - św. Alojzego Gonzagi
7.00 +Mariola Jaroszonek (22 greg.)
18.00 +Karol Obacz (int. z racji urodzin), ++Dziadkowie: Jan i Katarzyna Obacz
WTOREK – 22 CZERWCA
7.00 +Mariola Jaroszonek (23 greg.)
18.00 +Tadeusz Kosenda, +Marian Stefaniak (int. z racji Dnia Ojca)
ŚRODA – 23 CZERWCA
7.00 +Mariola Jaroszonek (24 greg.)
18.00 Msza Święta z Nowenną do NMP Nieustającej Pomocy 1. O Boże bł., potrzebne łaski, zdrowie i opiekę MB dla członków IX Róży Męskiej ŻR i dla ich rodzin, 2. O szczęśliwą operację i szybki powrót do zdrowia Marii, 3. O Boże bł., potrzebne łaski i zdrowie dla członkiń VI Róży ŻR, 4. O łaskę zdrowia i opiekę MB dla Oliwii, 5. O zdrowie i opiekę MB dla Szymona, 6. O zdrowie, opiekę MB i wszelkie łaski dla członkiń VII Róży ŻR oraz dla ich rodzin, 7. O opiekę MB i uzdrowienie dla Barbary, 8. O łaskę zdrowia dla Adama, 9. O Bł. Boże, łaski, zdrowie, opiekę MB dla Grażyny i Jej Bliskich, dla Izabeli i Bożeny oraz Marii, 10. O potrzebne łaski, zdrowie dla Marii i Mateusza, 11. O Dary Ducha Św. przez wstawiennictwo NMP, 12. Dziękczynna za łaskę I Komunii Św. Wojtka i Tymona, 13. O pozytywne i szczęśliwe zakończenie pewnej sprawy, 14. Dziękczynna za wybudzenie ze śpiączki Zofii, z prośbą o zdrowie dla niej
CZWARTEK – 24 CZERWCA - uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela
7.00 +Danuta Wójcicka
18.00 +Mariola Jaroszonek (25 greg.)
PIĄTEK – 25 CZERWCA
7.00 +Mariola Jaroszonek (26 greg.)
18.00 Msza Święta zbiorowa za Zmarłych z Koronką do Bożego Miłosierdzia 1. +Teresa (25 r. śm.), +Krzysztof (14 r. śm.) Szlezingier, 2. +Janina, +Adam Sosnowscy, 3. +Maria, +Feliks Korzeniewicz i ++zm. z Rodz., 4. +Feliks Resiak, 5. +Genowefa, +Stanisława, +Kazimierz, +Piotr Śliż, +Józefa, +Bolesław Paliwoda, +Jan Sajewicz, 6. +Marianna Dulemba (30 d. p.p.), 7. +Andrzej Oszczyk (30 d. p.p.), 8. +Stefan Kiwała (30 d. p.p.), 9. +Janina, +Piotr Zienkiewicz, +Janina Rękawek (int. z racji imienin), 10. +Marian Bogucki (9 m-c po śm.), 11. +Jan Piróg, +Jan Maruszczak, +Józef, +Wanda Piróg, 12. +Zbigniew Szpakowski (5 r. śm.), +Wanda, +Halina, +Bernard Szpakowscy, 13. ++zm. Członkinie VI Róży ŻR, 14. +Józef Przybyła, +Ignacy Augustyn, 15. +Zygmunt Adamczewski (4 r. śm.), ++zm. z Rodzin Adamczewskich i Chmielewskich, 16. +Paweł Szczepkowski (17 r. śm.), 17. ++Adam (17 r. śm.) i Regina Dzięgielewscy, 18. +Ks. Jan, +Ks. Paweł, +Ks. Eugeniusz, +Marian, ++Kapłani pracujący w naszej Parafii, 19. Dusze w czyśćcu cierpiące, 20. +Agata Adamczewska (int. od prawnuków)
SOBOTA – 26 CZERWCA
7.00 Dz-bł. o łaski i dobre owoce dla Kręgu Biblijnego „Siloe” w 5 rocznicę istnienia
18.00 +Mariola Jaroszonek (27 greg.)
NIEDZIELA – 27 CZERWCA – XIII Niedziela Zwykła
8.00 +Włodzimierz Kot (11 r. śm.)
9.30 +Henryk Szmagliński (11 r. śm.)
11.00 +Mariola Jaroszonek (28 greg.)
12.30 Skrzynka O zdrowie i Boże bł. dla Janiny z ok. imienin
18.00 +Anastazja Sochacka (4 r. śm.)
8:00
9:30
11:00
18:00
12:30
7:00
18:00
16:30
(w czasie roku szkolnego)