Intencje Mszalne 28.02. - 07.03.2021 A.D.
NIEDZIELA – 28 LUTEGO – II Niedziela Wielkiego Postu
8.00 +Marianna Gonczar (10 r. śm.)
9.30 +Elżbieta Królikowska (12 r. śm.)
11.00 +Danuta Wójcicka (5 r. śm.)
12.30 Skrzynka O zdrowie i Boże bł. dla Stanisławy z ok. 83 r. ur.
18.00 O Boże bł., potrzebne łaski i dary Ducha Świętego dla Mateusza z ok. 18 r. ur. (int. od Rodziców i Rodzeństwa)
PONIEDZIAŁEK – 1 MARCA
7.00 Za Parafian
18.00 +Kazimierz, Maria, Stanisław Zdrzenicki
WTOREK – 2 MARCA
7.00 +Zdzisław Mijalski (int. od Zofii i Jana Ziębów z Pilczycy)
18.00 Za Ojczyznę, Ojca Św. Franciszka, Radio Maryja i wszystkie dzieła przy nim powstałe. O Błogosławieństwo Boże i opiekę Najświętszej Matki dla o. Dyrektora, wszystkich pracowników duchownych i świeckich oraz ofiarodawców na te dzieła
ŚRODA – 3 MARCA
7.00 Za Parafian
18.00 Msza Święta z Nowenną do NMP Nieustającej Pomocy 1. O zdrowie i opiekę MB dla Szymona oraz dla rodziców i bliskich, 2. O zdrowie i Boże bł. dla Genowefy, 3. Dz-bł. o zdrowie i potrzebne łaski dla Lidii, 4. O opiekę MB i uzdrowienie dla Barbary, 5. O pomoc MB i łaskę powrotu dzieci i wnuków do Boga, 6. O łaskę powrotu do zdrowia Czesława, 7. Dziękczynna za dotychczasową opiekę w trudnych chwilach, 8. O zdrowie dla wnuczki, opiekę MB dla jej bliskich oraz dla wszystkich wspierających modlitwą, 9. O łaskę zdrowia dla Adama, 10. O Bł. Boże, łaski, zdrowie, opiekę NMP dla Grażyny i Jej Bliskich, dla Izabeli i Bożeny oraz Marii, 11. O potrzebne łaski, zdrowie dla Marii i Mateusza, 12. O Dary Ducha Św. przez wstawiennictwo NMP, 11. O Boże Bł. i opiekę dla Pawła z okazji urodzin i dla jego rodziny
CZWARTEK – 4 MARCA - święto św. Kazimierza
7.00 +Władysław Okraszewski
18.00 +Genowefa i Stefan Kmiecik
PIĄTEK – 5 MARCA
7.00 +Henryk Bablok (2 m-c po śm.)
18.00 Msza Święta zbiorowa za Zmarłych z Koronką do Bożego Miłosierdzia 1. +Kazimierz Jakubowski i zm. z Rodz. oraz dusze w czyśćcu cierpiące, 2. +Genowefa, Michał, Ryszard Kaniuga i zm. z Rodz., Kunegunda , Czesław Ziarkowscy, Henryk Grzelak, 3. +Eugeniusz Mazur (30 d. p.p.), 4. +Tomasz Branicki (6 r. śm.), 5. +Kazimiera, Antoni, Leszek Słupińscy, Teresa Ziemgowska, 6. +Ks. Jan, +Ks. Paweł, +Ks. Eugeniusz, +Marian, ++Kapłani pracujący w naszej Parafii, 7. Dusze w czyśćcu cierpiące, 8. +Adrian Gałgan
SOBOTA – 6 MARCA
7.00 +Krystyna Laszczko (6 r. śm.)
18.00 Dz-bł. w 100 r. ur. Janiny Cecerskiej
NIEDZIELA – 7 MARCA – III Niedziela Wielkiego Postu
8.00 +Gertruda, Władysław, Janina, Henryk Ławniczak, Grzegorz, Franciszka, Krystyna, Maria, Wanda Lipińscy, Jan, Mariola Jaroszonek
9.30 +Edmund Spławski (23 r. śm.)
11.00 +Stanisław, Władysława Sochaccy
12.30 Skrzynka +Marian Bubel
18.00 +Irena Kuzdak (33 r. śm.), Józef Kuzdak, Agnieszka Migdalska
8:00
9:30
11:00
18:00
12:30
7:00
18:00
16:30
(w czasie roku szkolnego)