Intencje Mszalne  16.08.2020 r. – 23.08.2020 r.

NIEDZIELA – 16 SIERPNIA – XX Niedziela Zwykła
  8.00  +Stefania, +Stefan, +Bogusława Kowalczyk
  9.30  +Marian, +Jadwiga, +Franciszek Sztuk
11.00  +Mirosław Kowalski
12.30 Skrzynka +Stanisław, +Irena, +Stanisława Konowalczyk
18.00  +Małgorzata Kryśków, +Ineza Misarko, +Magdalena Białek-Pawlik, +Beata Stencel

PONIEDZIAŁEK – 17 SIERPNIA - św. Jacka
18.00  +Kazimierz Stachowicz (14 r. śm.)

WTOREK – 18 LIPCA 
18.00 +Alfons, +Małgorzata, +Józef, +Stanisław, +Zbigniew z Rodz. Bukowiec

ŚRODA – 19 SIERPNIA
18.00  Msza Święta z Nowenną do NMP Nieustającej Pomocy  1. Dziękczynna za zdrowie Lidii, 2.  Dziękczynna za łaskę chrztu św. Stanisława Marcina, 3. O łaskę zdrowia dla Adama, 4. O Bł. Boże, łaski, zdrowie, opiekę NMP dla Grażyny i Jej Bliskich oraz dla Izabeli i Bożeny, 5. O potrzebne łaski, zdrowie dla Marii i Mateusza, 6. O Dary Ducha Św. przez wstawiennictwo NMP, 7. O łaskę zdrowia dla Sylwii, 8. O zdrowie i opiekę MB dla Henryki Kozioł (intencja od Heli)

CZWARTEK – 20 SIERPNIA - św. Bernarda
18.00 +Zofia, +Jan Boratyn

PIĄTEK – 21 SIERPNIA - św. Piusa X
18.00 Msza Święta za Zmarłych z Koronką do Bożego Miłosierdzia 1. +Tomasz Sochacki (11 r. śm.), 2. +Ryszard Smyk (7 r. śm.) i ++zm. z Rodz.,  3. +Roman Tytoń (10 r. śm.), +Wiktoria Tytoń, +Marcin Brzezowski, 4. +Irena Cecerska, 5. +Marcjanna, +Józef Kowalczyk, +Franciszka, +Wojciech Warowy, 6. ++zmarli z I Róży Męskiej ŻR, 7. ++zm. z Rodzin Wiśniewskich i Szydłowskich, 8. +Henryka Kotarska, +Barbara Piasecka, +Anna Czech (w rocz. śm.), ++zmarłe członkinie I Róży ŻR, 9. +Ks. Jan, +Ks. Paweł, +Ks. Eugeniusz, +Marian, ++Kapłani pracujący w naszej Parafii, 10. Dusze w czyśćcu cierpiące

SOBOTA – 22 SIERPNIA - NMP Królowej
18.00 +Mariusz Krajewski (6 r. śm.) i zm. z Rodz.

NIEDZIELA – 23 SIERPNIA – XXI Niedziela Zwykła
  8.00  +Jan Krajewski (19 r. śm.), +Zofia, +Pelagia, +Mariusz, +Antoni, +Felicjan Krajewscy
  9.30  +Konrada (f), +Stanisław Demczuk oraz ich ++Rodzice i Rodzeństwo
11.00  +Józef Tomczak, ++zm. z Rodz. Tomczak
12.30 Skrzynka +Stanisław Kruczkowski, +Stanisława i Stefan Florek
18.00  +Andrzej Możdżeń