Ogłoszenia Duszpasterskie – 16.02.2020 r.

VI Niedziela Zwykła

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy:
- w sobotę 22.02. – święto Katedry św. Piotra Apostoła

2. Stowarzyszenie „Zaczynaj” informuje, że podczas ubiegłotygodniowej kwesty na spłatę kredytu zaciągniętego przez Parafię w związku z remontem naszego kościoła zebrano 3885,70 zł i 1,50€. Bóg zapłać za wspieranie tego szczytnego celu.

3. W czasie ferii zimowych, do soboty 22.02. włącznie nie będzie Mszy św. o godz. 7:00.

4. W środę zapraszamy na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy i w piątek na Koronkę do Miłosierdzia Bożego na godz. 18:00.

5. Do sakramentu spowiedzi można przystąpić w dni powszednie przed wieczorną Mszą św.

6. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia obfitości Bożych Łask. Za wszelkie przejawy życzliwości i ofiary – Serdeczne Bóg Zapłać.

Ks. Marcin Krycki

WIKARIUSZ