INTENCJE MSZALNE 05. 08. – 12. 08. 2018 r.
NIEDZIELA – 05 SIERPNIA – XVIII Niedziela Zwykła
8.00 +Henryk Kochański – w 3.r.śm.
9.30 +Zygmunt Dykiert – w 50.r.śm., ++Dykiert
11.00 +Władysław – w 4.r.śm., +Jan, +Wiktoria Olkowicz +Władysław, +Cecylia Szałczyńscy,
12.30 Skrzynka +Stanisława, +Rozalia, +Maria, +Szymon +Piotr, +Anna, +Szczepan Olejnik
18.00 +Bolesław Ciszewski – w 2.r.śm., +Kazimiera – w 27.r.śm., +Daniel – w 27.r.śm. Edelman, +Danuta – w 17.r.śm., +Eugeniusz – w 17.r.śm. Widurscy, +Sylwester Edelman
PONIEDZIAŁEK – 06 SIERPNIA – Święto Przemienienia Pańskiego
7.00 ++Bratowe: Ewa i Urszula, ++Stęplowscy
18.00 +Genowefa Kmiecik – w 15.r.śm., +Stefan Kmiecik – w 40.r.śm.
WTOREK – 07 SIERPNIA
7.00 Za Ojczyznę, Ojca Św. Franciszka, Radio Maryja i wszystkie dzieła przy nim powstałe, o Bł. Boże i opiekę NMP dla O. T. Rydzyka, wszystkich współpracowników duchownych i świeckich, oraz za ofiarodawców na te dzieła.
18.00 Dz-Bł. w 60.r.ur. Bożeny
ŚRODA – 08 SIERPNIA – Wsp. Św. Dominika, kapłana
7.00 +Mirosław Skorupski – w 30.d.p.p.
18.00 1. Dz-Bł. w int. nowożeńców Pauli i Dawida Zawadzkich oraz ich nowoochrzczonego syna Wiktora, 2. Dz-Bł. int. nowożeńców Karoliny i Grzegorza Śpiewaków, 3. Dz-Bł. w 18.r.ur. Dominiki, z prośbą o bł. Boże w nauce, 4. Dz-Bł. przez przyczynę NMP w int. Artura i Stelli w 7.r.ślubu, o łaski i Bł. Boże dla nich i ich dzieci, 5.W dniu urodzin o Bł. Boże, łaski, zdrowie i szczęśliwą operację dla Marii Sieniuć, 6. O powrót do zdrowia i Bł. Boże dla Anny i Ryszarda Bednarczyków, 7. O powrót do zdrowia dla Genowefy, 8. O Bł. Boże, łaski, zdrowie, opiekę NMP i Św. Patronów dla Grażyny i jej Bliskich, 9. O potrzebne łaski, zdrowie dla Marii i Mateusza, 10. O Dary Ducha Św. za wstawiennictwem NMP, 11. O zdrowie dla Adama, 12. O łaskę zdrowia dla Krzysztofa i pokrzepienie dla jego Rodziców – int. od Znajomych, 13. O szczęśliwą operację dla Marii i Bł. Boże, łaski, zdrowie dla Członkiń VII Róży Rżąńcowej,
CZWARTEK – 09 SIERPNIA – Święto Św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy
7.00 +mama: Leokadia Pietrasz, ++z Rodziny
18.00 +Paweł, +Wiesław Baj
PIĄTEK – 10 SIERPNIA – Święto Św. Wawrzyńca, diakona i męczennika
7.00 O łaskę zdrowia dla Krzysztofa i pokrzepienie dla jego Rodziców – int. od Znajomych
18.00 1. +Józef – w 1.r.śm., +Waleria Dzitkowscy, 2. +Maria, +Edward, +Wanda Dzikowscy, +Aleksandra (F), +Antoni Młynarczyk, 3. +Stanisław Pawlik – w 1.r.śm. 4. +Marcjanna, +Józef Kowalczyk, +Franciszka (F)< +Wojciech Warowi, 5. +Julia Wilk, ++Wilk, ++Wyszyńscy, +Mariusz Jugowicz, ++Jugowicz, 6.+Ks. Jan, +Ks. Paweł, +Ks. Eugeniusz, + Marian, 7. Dusze w czyśćcu cierpiące, 8. +Zbigniew Roszak - 2.r.śm., ++ z rodziny
SOBOTA – 11 SIERPNIA – Wsp. Św. Klary, dziewicy
7.00 +Andrzej Dębicji – w 1.r.śm.
18.00 +Zygmunt Chromy – w 40.r.śm.
NIEDZIELA – 12 SIERPNIA – XIX Niedziela Zwykła
8.00 +Sławomir Janik – w 3.r.śm.
9.30 Dz-Bł. w 2.r.ur. Faustyny – int. od Rodziców
11.00 Dz-Bł. w 15.r.ślubu Anny i Marcina Dębickich,
12.30 Skrzynka +Jan Rychlik – w 9.r.śm.
18.00 +Wiesław Kotlarz – w 5.r.śm.
8:00
9:30
11:00
18:00
12:30
7:00
18:00
16:30
(w czasie roku szkolnego)