Intencje Mszalne 08.10. - 15.10.2017 r.
NIEDZIELA – 8 PAŹDZIERNIKA – XXVII Niedziela Zwykła – XVII Dzień Papieski
8.00 + Marian, + Helena Kacperscy, + Jan, + Walentyna Wiśniewscy
9.30 + Jerzy Wojcieszyński – w 2.r.śm.
11.00 + Jerzy Derwich – w 2.r.śm.
12.30 Skrzynka + Ignacy, + Marianna, + Władysław Zuchora
18.00 Dz-Bł. w 50.r.ur. syna Marka i w intencji Wnuków.
PONIEDZIAŁEK – 9 PAŹDZIERNIKA – Wsp. Św. Wincentego Kadłubka, bpa
7.00 + Andrzej Sobania –w 5.r.śm.
18.00 + Janina, + Ryszard Maćkiewicz – od córki Wiesławy z Bydgoszczy
WTOREK – 10 PAŹDZIERNIKA
7.00 Dz-Bł. w 40.r. Sakramentu Małżeństwa Henryka i Reginy Poprawskich
16.30 Skrzynka Za Parafian
18.00 + Zygmunt, + Helena, + Jadwiga, + Józef Kowalscy,
ŚRODA – 11 PAŹDZIERNIKA
7.00 + Tomasz Muszyński
18.00 Msza Święta z Nowenną do NMP Nieustającej Pomocy
1. O Bł. Boże, łaski dla rodziny Jankowskich
2. O Bł. Boże, łaski dla wszystkich obecnych i byłych pracowników Przedszkola
3. O Bł. Boże, łaski dla Adama i o zdrowie dla Alicji
4. O łaskę zdrowia dla Adama
5. O ulgę w cierpieniu, łaski, pomoc Bożą, i NMP dla Mateusza i Bł. Boże, łaski dla Marii
6. O łaskę zdrowia dla Ady i Hani
7. Dz-Bł. w int. nowoochrzczonej Leny Sadowskiej i jej Bliskich
CZWARTEK – 12 PAŹDZIERNIKA
7.00 + Genowefa Stanisława Andrzejczak – w 30.d.p.p.
18.00 + Maria Witkowska – w 5.r.śm., + Eugeniusz Witkowski – w 26.r.śm.
PIĄTEK – 13 PAŹDZIERNIKA – Wsp. Bł. Honorata Koźmińskiego – Wsp. 5. Objaw. NMP w Fatimie
7.00 O Boże Bł. i łaski dla Edwarda Stefaniaka – z ok. imienin
18.00 Msza Święta zbiorowa za zmarłych z Różańcem Św.
1. + Genowefa, + Tadeusz Szabatowscy, ich ++ Rodzice, ++ Rodzeństwo , ++ z Rodziny,
2. +Stanisław Chmielecki – w 25.r.śm, ++ Chmieleccy,
3. + Grzegorz Szondelmajer – w 18.r.śm., + Jan, + Florentyna Drapałowie, + Stanisław , + Genowefa Kotlarzowie, + Stefan Piasecki,
4. ++ Pracownicy Przedszkola,
5. + Stefan, + Felicja, + Stanisław Ptasznik, + Józef, +Mariusz Dybner, + Stanisława, + Ryszard, + Bronisław Kuźmińscy ,
6. + Tadeusz Ostrówka – w 30.d.p.p.
7. + Mieczysław Bielecki, + Józef Przybyła, + Stanisław Winnik, + Ignacy Augustyn,
8. + Mariusz Karśnia – w 18.r.śm.
9. + Mariola Klimaszewska - w 2.r.śm.
SOBOTA – 14 PAŹDZIERNIKA
7.00 + Henryk Sabaciński – w 14.r.śm.
18:00 + Stefania Ochyra – w 27.r.śm.
NIEDZIELA – 15 PAŹDZIERNIKA – XXVIII Niedziela Zwykła
8.00 + Marianna, + Antoni, + Gabriela, + Wanda, + Nikodem Sołtysiak
9.30 + Małgorzata Kryśków
11.00 O Bł. Boże i łaski dla Teresy i Małgorzaty Derwich – z ok. imienin.
12.30 Skrzynka + Eugeniusz Włodarczyk – w 23.r.śm.
18.00 + Teresa, + Mikołaj Bezkorowajny, Ich ++ Rodzice, i Rodzeństwo
8:00
9:30
11:00
18:00
12:30
7:00
18:00
16:30
(w czasie roku szkolnego)