INTENCJE MSZALNE 24. 09. 2017 r. – 01. 10. 2017 r.
NIEDZIELA – 24 WRZEŚNIA – XXV Niedziela Zwykła
8.00 + Wanda Sołtysiak, ++ Sołtysiak, ++ Jaskulscy, + Nikodem
9.30 + Małgorzata Kryśków
11.00 + Mirosław Kowalski
12.30 Skrzynka 1. + Jacek Pieczonka – w 1.r.śm. 2. O łaskę zdrowia i udaną operację dla Lucyny
18.00 + Czesław, + Maria Jurkiewicz
PONIEDZIAŁEK – 25 WRZEŚNIA
7.00 O nawrócenie Rodziny, Dzieci i Wnuków
18.00 Dz-Bł. w 18.r.ur. Sandry Przybyły
WTOREK – 26 WRZEŚNIA
7.00 Dziękczynna za wszelkie łaski udzielone we wspólnocie SILOE i Wspólnocie Parafialnej
18.00 + Janina, + Ryszard Maćkiewicz – od córki Wiesławy z Bydgoszczy
ŚRODA – 27 WRZEŚNIA – Wsp. Św. Wincentego a Paulo
7.00 Za Parafian (24.09)
18.00 1. Dz-Bł. w int. nowoochrzczonego Alexa Laszczyńskiego i Jego Bliskich
2. Dz-Bł. w int. nowoochrzczonego Aleksandra Fornala i Jego Bliskich
3. Dz-Bł. w 18.r.ur. Agnieszki
4. O Bł., zdrowie, opiekę NMP i Św. Patronów dla Michała Lewandowskiego – w 70.r.ur.
5. O łaskę zdrowia dla Adama
6. O ulgę w cierpieniu, łaski, pomoc Bożą, i NMP dla Mateusza i Bł. Boże, łaski dla Marii
7. O powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Antoniny Zielińskiej
8. O potrzebne łaski, szczególnie łaskę zdrowia dla Szymona
CZWARTEK – 28 WRZEŚNIA – Wsp. Św. Wacława
7.00 Za Parafian ( 23.07)
18.00 + Cezary, + Adam Halikowscy, Marianna, + Bronisław Ilewscy
PIĄTEK – 29 WRZEŚNIA – Świeto Św. Archaniołów: Michała, Gabriela, Rafała
7.00 Przez wstawiennictwo NMP Patronki Dobrej Śmierci o nawrócenie grzeszników i łaskę dobrej śmierci dla Członków Apostolstwa i ich Rodzin
18.00 1. + Maria Sobczyk, 2. + Genowefa Cioch – w 30.d.p.p., 3. + Michał Warowy 4. + Bronisław Lawrentif – od Członków Klubu SP1KZO, 5. + Zygmunt Adamczewski,
SOBOTA – 30 WRZEŚNIA – Wsp. Św. Hieronima
7.00 Dz-Bł. w int. dzieci : Marcina, Przemysława ( w dniu ur.) Zuzanny – szczeg. podzięk. Za Komunię Św.
18.00 + Barbara Truszczyńska, + Helena, + Wacław Maliccy
NIEDZIELA – 01 PAŹDZIERNIKA – XXVI Niedziela Zwykła
8.00 + Maria, + Adam Możejko, + Krzysztof Płuciennik, ++ z Rodziny
9.30 + Aleksandra, + Bronisław Czekaj, + Stanisław, + Maria, + Antoni Kuchcińscy
11.00 +Aleksander – w 4.r.śm., + Alfreda Malinowscy
12.30 Skrzynka + Jan, + Regina Gębala, + Mariusz Karśnia
18.00 + Ignacy Augustyn
8:00
9:30
11:00
18:00
12:30
7:00
18:00
16:30
(w czasie roku szkolnego)