Ogłoszenia duszpasterskie 05.03.2017 A.D.

I Niedziela Wielkiego Postu

1. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy potrzebnych łask i obfitości Bożego Błogosławieństwa.

2. W tym tygodniu 8-go marca przypada Dzień Kobiet – Wszystkim Paniom życzymy obfitości łask i Bożego Błogosławieństwa, oraz łaski upodabniania się do Najpiękniejszego Wzoru Kobiety – NMP. Przypominamy jednocześnie, ze Wielki Post jest czasem wyciszenia i modlitwy - cały okres Wielkiego Postu objęty jest zakazem organizowania i uczestniczenia w zabawach.

3. W każdy piątek Wielkiego Postu zapraszamy na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej– o 16.30 dzieci, o 17.30 młodzież i dorosłych.

4. Na nabożeństwo Gorzkich Żalów z kazaniem o męce Chrystusa zapraszamy w każdą niedzielę na 17.15. Na Gorzkich Żalach zbierać będziemy ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.

5. W każdą środę na 18.00 zapraszamy na Nowennę do NMP Nieustającej Pomocy.W piątek zapraszamy na modlitwę Koronką do Bożego Miłosierdzia i Mszę Św. w intencjach naszych zmarłych również na godz. 18.00.

6. Wszystkich pragnących w tym roku zawrzeć sakramentalny związek małżeński zapraszamy na spotkanie w ramach tzw. Poradnictwa Rodzinnego 10 marca na godz. 19.00 do sali na plebanii.

7. Rekolekcje Wielkopostne połączone z Misjami Fatimskimi przeżywać będziemy od soboty przed V Niedzielą Wielkiego Postu – tj. od 1 kwietnia. Rekolekcje szkolne będą miały miejsce w tym samym czasie od 3 do 5 kwietnia.

8. Wszystkich, którzy z różnych przyczyn nie przyjęli jeszcze sakramentu bierzmowania, a chcieliby przyjąć ten sakrament w naszej parafii 11 maja, zapraszamy na spotkanie po wieczornej Mszy Św. w najbliższą sobotę 11 marca.

9.  Za wszystkie przejawy wsparcia i życzliwości składamy – Serdeczne Bóg Zapłać!