Ogłoszenia duszpasterskie 22.01.2017 r.

III Niedziela Zwykła

1. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy potrzebnych łask i obfitości Bożego Błogosławieństwa.

2. Do środy przeżywamy Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan pod hasłem: „Pojednanie – miłość Chrystusa przynagla nas”.

3. Dziś przy wyjściu z kościoła możemy złożyć do puszek ofiary na fundusz KIRCHE IN NOT – Pomoc Kościołowi w Potrzebie.

4. Z powodu kolędy do końca stycznia w dni powszednie Msze Św. sprawować będziemy tylko w godzinach porannych o 7.00. W środę dodatkowo Msza św. nowennowa sprawowana będzie o 9.00 i w piątek Msza Św. zbiorowa za zmarłych połączona z Koronką do Bożego Miłosierdzia również o godz. 9.00.

5. Kontynuujemy wizytę duszpasterską – kolędę.

Poniedziałek 23.01 - Kopernika i Wodna

Wtorek 24.01 -  Górna

Środa 25.01 -  Szkolna i Niepodległości

Czwartek 26.01 -  Kościuszki, Oświęcimska, Sienkiewicza -domki: 1 - 16 i Jedn. Narodowej 50 (wejście od Sienkiewicza)

Piątek 27.01 - Sienkiewicza blok 5a-g

Sobota 28.01 - Plac Wolności

Od poniedziałku do piątku kolędę rozpoczynamy o 15.00,  w sobotę o 10.00.

6. Nasza Parafia organizuje 12 - dniową pielgrzymkę autokarową do Włoch w terminie 3 – 14 lipca 2017 r. w cenie 2500 PLN + 190 EURO (na wejściówki i karnety). Szczegółowy plan pielgrzymki w gablocie i do zabrania w zakrystii. Zapisy u Ks. Proboszcza.

7. Za wszystkie przejawy wsparcia i życzliwości składamy – Serdeczne Bóg Zapłać!