Ogłoszenia duszpasterskie 20.11.2016 A.D.

UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominać będziemy:

we wtorek 22. 11 – Św. Cecylię – męczennicę, patronkę muzyki kościelnej

w czwartek 24.11 – Św. Męczenników Wietnamskich

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy potrzebnych łask i obfitości Bożego Błogosławieństwa.

2. Przeżywamy w ostatnią niedzielę roku liturgicznego - Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, obierając Jezusa Chrystusa za swego Pana i Króla.

3. W środę zapraszamy na Nowennę do NMP Nieustającej Pomocy i Mszę Św. na godz. 18.00.

4. W następną niedzielę rozpoczynamy Adwent – czas radosnego przygotowania do spotkania z Chrystusem na końcu czasów i w obchodach świąt Bożego Narodzenia.

5. Stowarzyszenie „Zaczynaj” informuje, że podczas ubiegłotygodniowej kwesty na remont naszego kościoła zebrano 2 806, 18    PLN i 10 Euro. Stan konta na dzień 16.11.2016 r. wynosi 90 350,67 PLN. Za wsparcie tego szczytnego celu serdecznie dziękujemy.

6. Nabożeństwa wypominkowe odprawiamy codziennie o 17.30 do dnia 26 listopada włącznie, a więc do rozpoczęcia Adwentu.

7.  Za wszystkie przejawy wsparcia i życzliwości składamy: Serdeczne Bóg Zapłać.

Ks. Kan. Andrzej Stolarski