Ogłoszenia duszpasterskie 18.09.2016 r.

XXV NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

1. W tym tygodniu wspominać będziemy:

• Wtorek: Świętych Męczenników Koreańskich
  • Środa: Święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty
  • Piątek: św. Ojca Pio z Pietrelciny

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy potrzebnych łask i obfitości Bożego błogosławieństwa.

2. W środę o godzinie 1800 nowenna do MB Nieustającej Pomocy, następnie Msza św. wieczorna.

3. Dzisiaj Kościół w Polsce obchodzi dzień środków społecznego przekazu. To dobra sposobność do zastanowienia się nad tym jak z nich korzystamy i jakie zagrożenia są z tym związane, zwłaszcza dla młodego pokolenia.

4. W najbliższy czwartek o 430 z Placu Wolności wyruszy pielgrzymka naszej Parafii do tronu Pani Jasnogórskiej.

5. Stowarzyszenie na Rzecz Odnowy Zabytków „Zaczynaj” informuje,że w minioną niedzielę rozprowadzając widokówki-cegiełki zebrano 870 zł i 5 euro. Pozostało jeszcze do rozprowadzenia ok. 800 szt., które  można nabywać również dzisiaj przy wszystkich wyjściach z naszego kościoła.

6. W najbliższy piątek 23.09. po Mszy św. o godz.1800 odbędzie się spotkanie z rodzicami klas I, II, III gimnazjum.

7. Za wszelkie przejawy wsparcia i życzliwości składamy serdeczne Bóg zapłać!