Ogłoszenia duszpasterskie 11.09.2016 r.

XXIV NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

1. W tym tygodniu wspominać będziemy:

• Poniedziałek: Najświętsze Imię Maryi
  • Wtorek: św. Jana Chryzostoma
  • Środa: Święto Podwyższenia Krzyża św.
  • Czwartek: NMP Bolesnej
  • Piątek: św. św. Korneliusza i Cypriana

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy potrzebnych łask i obfitości Bożego błogosławieństwa.

2. W środę o godzinie 1800 nowenna do MB Nieustającej Pomocy, następnie Msza św. wieczorna.

3. W piątek 16.09. po wieczornej Mszy św. o godzinie 1800 spotkanie
w kościele dla rodziców dzieci klas I, II i III szkoły podstawowej.

4. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godzinie 1130 spotkanie dla osób udających się na Archidiecezjalną Pielgrzymkę do Pani Jasnogórskiej.

5. Stowarzyszenie "Zaczynaj" przy bocznym wejściu (od Matki Boskiej Częstochowskiej) rozprowadza kartkę pocztową - cegiełkę, m.in. z widokiem skradzionego tabernakulum. Całość zbiórki wesprze zakup nowego.

6. Za wszelkie przejawy wsparcia i życzliwości składamy serdeczne Bóg zapłać.