Wspólnota Nieustającego Różańca Świętego

DZIEŃ MODLITWY W MIESIĄCU - 4. DNIA KAŻDEGO  MIESIĄCA.

GODZINA - TAJEMNICA - IMIĘ I NAZWISKO.

24:00 - 0:30 - RADOSNA - +Teresa Wagner.
00:30 - 1:00 - ŚWIATŁA - Czesława Okraszewska.
1:00 - 1:30 - BOLESNA - Marianna i Zbigniew Przeździak.
1:30 - 2:00 - CHWALEBNA - Józefa Kmiecik.

2:00 - 2:30 - RADOSNA - Piotr Zajkowski.
2:30 - 3:00 - ŚWIATŁA - Stefania Zajkowska.
3:00 - 3:30 - BOLESNA - Jolanta Krężel.
3:30 - 4:00 - CHWALEBNA - Stefania Fajfer.

4:00 - 4:30 - RADOSNA - Magdalena Korpus.
4:30 - 5:00 - ŚWIATŁA - Ryszard i Maria Rychlik.
5:00 - 5:30 - BOLESNA - +Janina Nowakowska.
5:30 - 6:00 - CHWALEBNA - Weronika Woroniec i Zofia Mirek.

6:00 - 6:30 - RADOSNA - S. Bronisława Pronin.
6:30 - 7:00 - ŚWIATŁA - Irena Bejuk
7:00 - 7:30 - BOLESNA - +br. Grzegorz Sakowski i Krystyna Malicka.
7:30 - 8:00 - CHWALEBNA - Barbara Kuchnicka

8:00 - 8:30 - RADOSNA - +Bronisława Lenik.
8:30 - 9:00 - ŚWIATŁA - br. Jerzy Daniel.
9:00 - 9:30 - BOLESNA - Janina Rychlik
9:30 - 10:00 - CHWALEBNA - Janina Szymańska.

10:00 - 10:30 - RADOSNA - Stanisława Ostrówka i Maria Sieniuć.
10:30 - 11:00 - ŚWIATŁA - +Barbara Kosenda.
11:00 - 11:30 - BOLESNA - Janina Kanclerz.
11:30 - 12:00 - CHWALEBNA - +Weronika Geller.

12:00 - 12:30 - RADOSNA - +Henryk Pieczonka.
12:30 - 13:00 - ŚWIATŁA - Michalina Pieczonka.
13:00 - 13:30 - BOLESNA - Zofia Przybyła i Teresa Gonczar.
13:30 - 14:00 - CHWALEBNA - Janina Szczepkowska i Felicja Brucka.

14:00 - 14:30 - RADOSNA - Jadwiga Jugowicz.
14:30 - 15:00 - ŚWIATŁA - Wacław Sieniuć.
15:00 - 15:30 - BOLESNA - Henryka Denkiewicz.
15:30 - 16:00 - CHWALEBNA - Józefa Roszak.

16:00 - 16:30 - RADOSNA - Małgorzata Śliwińska.
16:30 - 17:00 - ŚWIATŁA - Wiktoria i Emilia Żmuda.
17:00 - 17:30 - BOLESNA - Halina Mulik.
17:30 - 18:00 - CHWALEBNA - Władysława Gębala.

18:00 - 18:30 - RADOSNA - Monika Śniegula i +br. Tadeusz Kowaliński.
18:30 - 19:00 - ŚWIATŁA - Genowefa Tomczak i Bogusław Gonczar.
19:00 - 19:30 - BOLESNA - Filip Łukowski i Renata Łukowska.
19:30 - 20:00 - CHWALEBNA - Martyna Szpakowska i Piotr Szpakowski.

20:00 - 20:30 - RADOSNA - Jolanta Jakubowska i Maria Stefaniak.
20:30 - 21:00 - ŚWIATŁA - Barbara Czajkowska.
21:00 - 21:30 - BOLESNA - Józef Kuchnicki.
21:30 - 22:00 - CHWALEBNA - Zofia Piróg.

22:00 - 22:30 - RADOSNA - +Józefa Knobluch i Jadwiga Krochmal.
22:30 - 23:00 - ŚWIATŁA - Joanna Szopa.
23:00 - 23:30 - BOLESNA - Bronisława Wróbel i +Maria Sulikowka.
23:30 - 00:00 - CHWALEBNA - Irena Konowalczyk i Tadeusz.