INTENCJE MSZALNE  22.08.2021 r. – 29.08.2021 r.

NIEDZIELA – 22 SIERPNIA – XXI Niedziela Zwykła
  8.00  +Janina, +Zygmunt, +Jerzy, +Eugeniusz z Rodz. Łukasiewicz, +Stanisława Olszówka
  9.30  +Mirosław Kowalski
11.00  +Tomasz Sochacki (12 r. śm.)
12.30 Skrzynka +Stanisław Kruczkowski, +Zygmunt Świder, ++Stanisława i Stefan Florek
18.00  +Jan Krajewski (20 r. śm.),+ Pelagia, +Zofia, +Mariusz, +Antoni, +Felicjan

PONIEDZIAŁEK – 23 SIERPNIA
18.00 +Andrzej Możdżeń

WTOREK – 24 SIERPNIA - święto św. Bartłomieja
18.00 +Tadeusz, +Jan, +Bronisława, +Jan Mandes, +Stefan, +Józefa, +Józef Olejniczak

ŚRODA – 25 SIERPNIA
18.00 Msza Święta z Nowenną do NMP Nieustającej Pomocy 1. O zdrowie i opiekę MB dla Szymona, 2. O łaskę zdrowia i opiekę MB dla Oliwii, 3. O zdrowie dla Aleksa, 4. W pewnej intencji, 5. W int. syna i wnuków o potrzebne łaski w sprawach Panu Bogu wiadomych, 6. O łaskę zdrowia dla Adama, 7. O Bł. Boże, łaski, zdrowie, opiekę MB dla Grażyny i Jej Bliskich, dla Izabeli i Bożeny oraz Marii, 8. O potrzebne łaski, zdrowie dla Marii i Mateusza, 9. O Dary Ducha Św. przez wstawiennictwo NMP, 10. O opiekę MB, zdrowie i szczęśliwą operację dla Anny i Bernadetty, 11. Dziękczynna za udane i spokojne żniwa

CZWARTEK – 26 SIERPNIA - uroczystość NMP Częstochowskiej
18.00  +Alfons, +Małgorzata, +Józef, +Stanisław, +Zbigniew Bukowiec

PIĄTEK – 27 SIERPNIA - św. Moniki
18.00 Msza Święta zbiorowa za Zmarłych z Koronką do Bożego Miłosierdzia 1. +Leonard Sieniuć, 2. ++Janina i Ryszard Smyk, ++zm. z Rodz., 3. +Irena Cecerska (2 r. śm.), +Halina Przeździak, 4. +Kazimierz Kaczorowski (41 r. śm.), 5. +Henryk, +Genowefa, +Michał Cioch, 6. +Marian Bogucki (11 m-c po śm.), 7. ++Elżbieta i Stefan Konopniccy, ++Agata i Czesław Szczechowicz, ++zm. z Rodzin Konopnickich, Wierzbickich, Podgórskich, Szczechowicz, Basińskich, ++Wioletta i Witon Szczechowicz, ++Grażyna i Marian Kucharscy, ++Maria i Henryk Perkowscy, +Janina Kanclerz, 8. ++Dziadkowie: Marcjanna i Józef Kowalczyk, Franciszka i Wojciech Warowy, 9. ++Rodzice: Marianna i Zygmunt Przybylscy, ++Dziadkowie: ++Cecylia i Władysław Roszak, +Władysław Mazan, +Tadeusz Barański, 10. +Ks. Jan, +Ks. Paweł, +Ks. Eugeniusz, +Marian, ++Kapłani pracujący w naszej Parafii, 11. Dusze w czyśćcu cierpiące, 12. +Jan Piróg (3.m-c po śm.), 13. ++Genowefa i Jan Felińczak, ++Antoni i Ryszard Felińczak, ++Stefania i Leon Warych, +Walenty Żak, 14. ++Rodzice: Zofia i Henryk, +Brat Ryszard z Rodz. Sztankowskich, +Czesław Grochulski, +Zofia i Hieronim Jędrzejewscy,++zm. z Rodz.

SOBOTA – 28 SIERPNIA - św. Augustyna
18.00  +Tomasz Sochacki (12 r. śm.)

NIEDZIELA – 29 SIERPNIA – XXII Niedziela Zwykła
  8.00  +Karolina Kot (44 r. śm.)
  9.30  +Mieczysław Skoczylas (26 r. śm.), ++zm. z Rodz. Skoczylas
11.00  +Stanisława Spławska (13 r. śm.)
12.30 Skrzynka +Henryk Cioch, ++zm. z Rodzin Bosowskich i Karsznia
18.00  +Michał, +Władysława, +Marian, +Danuta Majowicz