OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 13.06.2021 r.

XI Niedziela Zwykła

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy:
- w poniedziałek 14.06. – wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika
- w czwartek 17.06. – wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika

2. W miniony piątek biskupi podjęli jednogłośną decyzję o zniesieniu dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej mszy świętej oraz w święta nakazane. Dyspensy zostaną zniesione z dniem 20 czerwca br.

3. W dzisiejszą niedzielę Stowarzyszenie „Zaczynaj” prowadzi kwestę na pokrycie kosztów kredytu w związku z remontem naszego kościoła. Darowizny można również wpłacać na konto remontowe parafii i konto Stowarzyszenia „Zaczynaj”. Za wspieranie tego dzieła składamy serdeczne Bóg zapłać.

4. Na Nabożeństwa Czerwcowe zapraszamy codziennie o godz. 17:45. Środowa nowenna do MB Nieustającej Pomocy oraz piątkowa Koronka do Bożego Miłosierdzia w miesiącu czerwcu połączone będą z Nabożeństwem Czerwcowym.

5. Przypominamy o sanitarnych zasadach bezpieczeństwa, czyli obowiązku zachowania odpowiedniego dystansu od innych osób oraz konieczności noszenia w kościele maseczki.

6. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia obfitości Bożych Łask. Za wszelkie przejawy życzliwości i ofiary – Serdeczne Bóg Zapłać.

Ks. Andrzej Stolarski