OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 09.05.2021 r,

VI Niedziela Wielkanocna

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy:
- w czwartek 13.05. – wspomnienie dowolne NMP z Fatimy
- w piątek 14.05. – święto św. Macieja Apostoła

2. Dzisiaj Stowarzyszenie „Zaczynaj” prowadzi comiesięczną kwestę na pokrycie kosztów kredytu w związku z remontem naszego kościoła. Darowizny można również wpłacać na konto remontowe parafii i konto Stowarzyszenia „Zaczynaj”. Za wspieranie tego dzieła składamy serdeczne Bóg zapłać.

3. W najbliższy piątek rozpoczniemy nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego, którą odmawiać będziemy w ramach nabożeństw majowych.

4. W następną niedzielę 16.05. będziemy obchodzili uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Na Mszach Św. o godz. 9:30 i 11:00 dzieci z klas III przystąpią do I Komunii św. Ze względu na ograniczenia ilości wiernych w świątyni prosimy, aby w miarę możliwości wybrać inną godzinę uczestnictwa we Mszy św., tak aby umożliwić rodzinom dzieci uczestnictwo w tej uroczystości.

5. Na Nabożeństwa Majowe zapraszamy codziennie o 17:30. Środowa nowenna do MB Nieustającej Pomocy oraz piątkowa Koronka do Bożego Miłosierdzia w miesiącu maju połączone będą z Nabożeństwem Majowym.

6. Przypominamy o sanitarnych zasadach bezpieczeństwa, czyli obowiązku zachowania odpowiedniego dystansu od innych osób oraz konieczności noszenia w kościele maseczki.

7. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia obfitości Bożych Łask. Za wszelkie przejawy życzliwości i ofiary – Serdeczne Bóg Zapłać.