Intencje Mszalne  26.07.2020 r. – 02.08.2020 A.D.

NIEDZIELA – 26 LIPCA – XVII Niedziela Zwykła
  8.00  Dz-bł. w 56 r. ur. ks. Proboszcza
  9.30  +Anna, +Łukasz, +Henryka, +Józef Laszczyńscy
11.00  +Jakub Derwich (z racji imienin)
12.30 Skrzynka +Alfreda Malinowska (22 r. śm.), +Aleksander Malinowski
18.00  +Anna Obacz (z racji imienin), +Anna Bednarczyk

PONIEDZIAŁEK – 27 LIPCA
18.00  Za dusze w czyśćcu cierpiące

WTOREK – 28 LIPCA
18.00 Dz-bł. w 30 r. ur. Aleksandry z prośbą o Boże bł., potrzebne łaski i opiekę MB

ŚRODA – 29 LIPCA - św. Marty
18.00  Msza Święta z Nowenną do NMP Nieustającej Pomocy 1. O Boże bł. i opiekę MB oraz o szczęśliwą służbę wojskową dla Igora 2. O Boże bł., potrzebne łaski i opiekę MB dla dzieci, które przystąpiły do I Komunii św.: dla Norberta i Bartosza, 3. Dziękczynna za łaskę chrztu św. Leny, Rozalii i Zofii, 4. O łaskę zdrowia dla Adama, 5. O Bł. Boże, łaski, zdrowie, opiekę NMP dla Grażyny i Jej Bliskich oraz dla Izabeli i Bożeny, 6. O potrzebne łaski, zdrowie dla Marii i Mateusza, 7. O Dary Ducha Św. przez wstawiennictwo NMP, 8. O Boże Bł. i opiekę MB dla Ilony i Macieja Łapczyńskich z ok. zawarcia małżeństwa, 9. Dziękczynna za zdrowie Lidii, 10. O potrzebne łaski Boże i zdrowie dla Danuty, Justyny i Cezarego, 11. O zdrowie dla Zdzisławy, 11. O powrót do zdrowia dla Poli

CZWARTEK – 30 LIPCA
18.00 +Józef Zembrzycki (20 r. śm.)

PIĄTEK – 31 LIPCA - św. Ignacego z Loyoli
18.00 Msza Święta zbiorowa za Zmarłych z Koronką do Bożego Miłosierdzia 1. +Anna Marczak (2 r. śm.), +Michał Lewandowski (28 r. śm.), +Stefan, +Kazimiera Grzywacz, +Jan, +Stefania Lewandowscy, +Jadwiga Kumorowska, 2. +Bronisław Możejko (1 r. śm.),  3. +Wiktoria Tytoń (12 r. śm.), +Roman Tytoń, +Marcin Brzezowski, 4. +Kazimiera Stachowicz (24 r. śm.) i ++zm. z Rodz., 5. +Wanda (1 r. śm.), +Franciszek (15 r. śm.) Słota, ++zm. z Rodzin Słota, Woroniec, Bolesta, Wojtalewicz, 6. +Władysława Sarnikowska (1 r. śm.), ++zm. Członkinie IX Róży ŻR, 7. Witold (4 r. śm.), 8. +Ks. Jan, +Ks. Paweł, +Ks. Eugeniusz, +Marian, ++Kapłani pracujący w naszej Parafii, 9. Dusze w czyśćcu cierpiące, ++Adam i Regina Dzięgielewscy, +Franciszek Tymczyszyn (26.r.śm.), +Karolina Tymczyszyn, +Henryk Kochański, ++Kazimiera i Czesław KOchańscy

SOBOTA – 1 SIERPNIA - św. Alfonsa Marii Liguoriego
18.00 +Bolesław Ciszewski i ++zm. z Rodz.

NIEDZIELA – 2 SIERPNIA – XVIII Niedziela Zwykła
  8.00  +Witold Andrzejewski (w rocz. śm.), ++zm. z Rodz. Andrzejewskich
  9.30  +Janina Mazur (2 r. śm.)
11.00  +Mirosław Kowalski (5 r. śm.)
12.30 Skrzynka +Jacek Stacherzak, +Leokadia, +Franciszek, +Stanisław Bernadzki, +Marianna, +Danuta, +Stanisław
18.00  +Stanisław Korniewicz (10 r. śm.), +Karolina Janiszewska (29 r. śm.), +Jerzy Janiszewski 
(39 r. śm.)