Intencje Mszalne  21.06.2020 – 28.06.2020 r.

NIEDZIELA – 21 CZERWCA – XII Niedziela Zwykła
  8.00  +Władysława, +Stefan Hadyniak, +Helena, +Franciszek Trelka, +Janina Kowal
  9.30  +Henryk Szmagliński (10 r. śm.)
11.00  +Kazimierz Wołk (21 greg.)
12.30 Skrzynka +Władysława Baran (z racji imienin)
18.00  +Anastazja Sochacka (3 r. śm.)

PONIEDZIAŁEK – 22 CZERWCA
  7.00  +Kazimierz Wołk (22 greg.)
18.00  +Karol Obacz (z racji urodzin), ++Dziadkowie: Katarzyna i Jan Obacz

WTOREK – 23 CZERWCA 
  7.00  +Tadeusz Kosenda, +Marian Stefaniak (z racji Dnia Ojca)
18.00 +Kazimierz Wołk (23 greg.)

ŚRODA – 24 CZERWCA - uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela
  7.00  +Kazimierz Wołk (24 greg.)
18.00  Msza Święta do NMP NIeustającej Pomocy z Nowenną 1. Dz-bł. z prośbą o Boże bł., łaski i opiekę MB dla Mai z racji 18 r. ur., 2. O Boże bł., potrzebne łaski i opiekę MB dla Jana i Bolesława z ok. Dnia Ojca, 3. Dziękczynna w 4 r. powstania Kręgu Biblijnego „Siloe”, 4. Dziękczynna za nadzwyczajnych szafarzy Najświętszej Eucharystii, 5. Dziękczynna za łaskę chrztu św. Bartosza, 6. Dz-bł. z prośbą o Boże bł., łaski i opiekę MB dla Urszuli i Janusza z ok. 25 r. ślubu, 7. O Boże bł., łaski i opiekę MB dla Michała i Magdy, 8. O Boże bł., łaski, zdrowie i opiekę MB dla Jana i Wandy, 9. O zdrowie i potrzebne łaski dla Janiny Stefaniak, 10. O łaskę zdrowia dla Adama, 11. O Bł. Boże, łaski, zdrowie, opiekę NMP dla Grażyny i Jej Bliskich oraz dla Izabeli i Bożeny, 12. O potrzebne łaski, zdrowie dla Marii i Mateusza, 13. O Dary Ducha Św. przez wstawiennictwo NMP

CZWARTEK – 25 CZERWCA
  7.00  +Janina (z racji imienin) i Henryk Stolarscy, ++zm. z Rodz.
17.00 Msza Święta koncelebrowana 1. W int. kandydatów do bierzmowania, 2. +Kazimierz Wołk (25 greg.)

PIĄTEK – 26 CZERWCA
  7.00  +Kazimierz Wołk (26 greg.)
18.00 Msza Święta zbiorowa za Zmarłych z Koronką do Bożego Miłosierdzia 1. +Janina, +Adam Sosnowscy, 2. +Jan Maruszczak, +Józef Piróg 3. +Janina Zienkiewicz, +Janina Rękawek, 4. +Stefania, +Józef, +Jan, +Piotr, +Mikołaj Szczepkowscy, +Antonina i Stanisław Rogalscy, 5. +Jerzy Malicki (29 r. śm.), +Ryszard Dusza i zm. z Rodz., 6. +Paweł Szczepkowski (16 r. śm.) i zm. z Rodz., 7. +Jarosław Przysiężny, 8. ++Zmarli Członkowie Apostolstwa Dobrej Śmierci,  9. +Zygmunt Adamczewski (3 r. śm.), +Maria, +Bronisław, +Katarzyna, +Antoni z Rodz. Chmielewskich, +Franciszek Kowalczyk, 10. +Rozalia, +Jan Gabruch, +Bogusława, +Jarosław Gabruch, +Józef Waliłko, +Kazimierz Nowaczyk, 11. +Arkadiusz Żurek (1 r. śm.) – int. od sąsiadów, 12. +Zbigniew (4 r. śm.), +Wanda, +Halina, +Bernard Szpakowscy, 13. +Michał Kaniuga, +Czesław Ziarkowski, 14. +Ks. Jan, +Ks. Paweł, +Ks. Eugeniusz, +Marian, ++Kapłani pracujący w naszej Parafii, 15. Dusze w czyśćcu cierpiące

SOBOTA – 27 CZERWCA
  7.00  Dz-bł. w int. nadzwyczajnych szafarzy Najświętszej Eucharystii
11:00 w int. dzieci przystępujących do I Komunii św.
18.00 +Kazimierz Wołk (27 greg.)

NIEDZIELA – 28 CZERWCA – XIII Niedziela Zwykła
  8.00  +Włodzimierz Kot (10 r. śm.)
  9.30  +Danuta Wójcicka
11.00  +Anna Bednarczyk
12.30 Skrzynka W int. Janiny, o zdrowie, potrzebne łaskim Boże bł i opiekę MB (z racji imienin)
18.00  +Kazimierz Wołk (28 greg.)