Intencje Mszalne  07.06.2020 – 14.06.2020 r.

NIEDZIELA – 7 CZERWCA – Uroczystość Najświętszej Trójcy
  8.00  +Kazimierz Wołk (7 greg.)
  9.30  +Janina i Henryk Czwaniuk
11.00  Dz-bł. w 20 r. sakramentu małżeństwa Marty i Pawła (int. od Rodziców)
12.30 Skrzynka +Stefan i Stanisława Florek, +Stanisław Kruczkowski
18.00  +Robert Maryniak

PONIEDZIAŁEK – 8 CZERWCA
  7.00  +Kazimierz Wołk (8 greg.)
18.00  +Piotr Zienkiewicz (14 r. śm.)

WTOREK – 9 CZERWCA 
  7.00  O nowe powołania do kapłaństwa i życia zakonnego
18.00 +Kazimierz Wołk (9 greg.)

ŚRODA – 10 CZERWCA 
  7.00  +Kazimierz Wołk (10 greg.)
18.00  Msza Święta z Nowenną do NMP Nieustającej Pomocy 1. Dziękczynna za zdrowie Lidii, 2. Dz-bł. z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski w posłudze kapłańskiej dla ks. Pawła z ok. 4 r. święceń, 3. O Boże bł., łaski, zdrowie i opiekę MB dla brata Stanisława, 4. Dziękczynna za łaskę chrztu św. Blanki i Mikołaja, 5. O łaskę zdrowia dla Adama oraz Anny Bednarczyk, 6. O Bł. Boże, łaski, zdrowie, opiekę NMP dla Grażyny i Jej Bliskich oraz dla Izabeli i Bożeny, 7. O potrzebne łaski, zdrowie dla Marii i Mateusza, 8. O Dary Ducha Św. przez wstawiennictwo NMP

CZWARTEK – 11 CZERWCA - uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
  8.00  O Boże błogosławieństwo i opiekę MB dla ks. Pawła Kuchnickiego w 4 r. święceń kapłańskich (int. od Marii)
  9:30  O pomyślną obronę pracy magisterskiej dla Patrycji
11:00  Za Parafian
12.30 Skrzynka - +Kazimierz Wołk  (11 greg.)
18.00 +Eugeniusz Orzechowski (w rocznicę śm.)

PIĄTEK – 12 CZERWCA
  7.00  +Kazimierz Wołk (12 greg.)
18.00 Msza Święta zbiorowa za Zmarłych z Koronką do Bożego Miłosierdzia 1. +Mirosław Bajer (11 r. śm.), +Lech Bajer, +Józefa Bajer, 2. +Kazimierz Zawadzki (30 d. p.p.), 3. +Józefa, +Gabriela, +Krzysztof, +Witold Łysy i ++zm. z Rodz., 4. +Maria, +Piotr Bereźniccy, +Mieczysław Bielecki, +Anna i Kazimierz Dusza, +Ada Szydłowska, 5. +Ks. Jan, +Ks. Paweł, +Ks. Eugeniusz, +Marian, ++Kapłani pracujący w naszej Parafii, 6. Dusze w czyśćcu cierpiące, 7. +Stanisława (20.r.śm.) i Leonard Niedzielscy, +Irena, +Ryszard, +Stanisław Niedzielscy, 8. +Anna Bednarczyk

SOBOTA – 13 CZERWCA 
  7.00  +Antoni Ziobrowski, ++zm. z Rodz. Bruckich
18.00 +Kazimierz Wołk (13 greg.)

NIEDZIELA – 14 CZERWCA – XI Niedziela Zwykła
  8.00  +Karolina, +Adam, +Wiesław, +Więcesław, +Franciszka  Czech
  9.30  +Kazimierz Wołk (14 greg.)
11.00  +Włądysław, +Bronisława, +Jan Samocko, +Anna Straszewska
12.30 Skrzynka +Stanisław Łucyk (30 d. p.p.), +Stanisława Łucyk (10 r. śm.)
18.00  +Zofia Wołk, ++zm. z Rodzin Wołk i Żylińskich