Ogłoszenia duszpasterskie 24.05.2020 A.D.

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy:
- we wtorek 26.05. – wspomnienie św. Filipa Nereusza, prezbitera
- w piątek 29.05. – wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy
- w sobotę 30.05. – święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Archikatedralnej w Szczecinie

2. Nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego odmawiamy codziennie do soboty włącznie w ramach nabożeństw majowych.

3. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy Okres Wielkanocny.

4. Na Nabożeństwa Majowe zapraszamy codziennie o 17:30. Środowa nowenna do MB Nieustającej Pomocy oraz piątkowa Koronka do Bożego Miłosierdzia w miesiącu maju połączone będą z Nabożeństwem Majowym.

5. Do sakramentu spowiedzi można przystąpić w dni powszednie przed poranną i wieczorną Mszą św. i w czasie Mszy św. niedzielnych.

6. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia obfitości Bożych Łask. Za wszelkie przejawy życzliwości i ofiary – Serdeczne Bóg Zapłać.