Intencje Mszalne  19.04.2020 – 26.04.2020 r.

NIEDZIELA – 19 KWIETNIA – Niedziela Miłosierdzia Bożego
  8.00  +Jadwiga (21 r. śm.), +Jan, +Marian, +Stefan Pietrzak
  9.30  +Roman, +Zbigniew, +Józef, +Jerzy Wojtalikowie
11.00  +Leon Woroniec (26 r. śm.), ++zm. z Rodzin Woroniec i Słota
12.30 Skrzynka O zdrowie i Boże bł. dla Zdzisława z ok. 70 r. ur. oraz dla Teresy z ok. 65 r. ur.
18.00  +Mariusz Jugowicz (7 r. śm.), +Julia Wilk, +Janusz Cywiński, ++zm. z Rodzin Jugowicz, Wyszyńskich

PONIEDZIAŁEK – 20 KWIETNIA
  7.00  +Zygmunt (7 r. śm.)
18.00  +Ignacy Augustyn (3 r. śm.)

WTOREK – 21 KWIETNIA
  7.00  +Krystyna, +Kazimierz, ++zm. z Rodzin Stemplowskich i Kuchnickich
18.00 +Jan Dwornik i jego zm. Rodzice: +Franciszek i Franciszka

ŚRODA – 22 KWIETNIA
  7.00  +Zdzisław Pietrowski (w dniu pogrzebu)
18.00 Msza Święta zNowenną do NMP Nieustającej Pomocy 1. O łaskę zdrowia dla Adama oraz Anny Bednarczyk, 2. O Bł. Boże, łaski, zdrowie, opiekę NMP dla Grażyny i Jej Bliskich oraz dla Izabeli i Bożeny, 3. O potrzebne łaski, zdrowie dla Marii i Mateusza, 4. O Dary Ducha Św. przez wstawiennictwo NMP, 5. W pewnej intencji (podziękowanie za powrót do zdrowia), 6. O Boże Bł. dla Stanisława  z okazji 4.r urodzin, 7. O Boże Bł., potrzebne łaski i opiekę MB dla Aleksandry z ok. 38. r.ur..

CZWARTEK – 23 KWIETNIA - uroczystość św. Wojciecha
  7.00  +Władysława Nowicka
18.00 +Jan, +Kazimiera, +Kazimierz, +Gabriela Jakubowscy

PIĄTEK – 24 KWIETNIA
  7.00  Do Matki Bożej-Patronki Dobrej Śmierci o nawrócenie grzeszników i łaskę dobrej śmierci dla członków Apostolstwa i ich rodzin
18.00 Msza Święta zbiorowa za Zmarłych z Koronką do Bożego Miłosierdzia 1. +Katarzyna, +Marianna, +Mateusz, ++zm. z Rodz. Król, 2. +Genowefa, +Stanisław Majewscy, +Wiktoria i Jan Anioł, ++zm. z Rodziny, 3. +Magdalena i Piotr Ziemirscy, 4. +Emilia Grzesiak (30 d. p.p.), 5. +Dorota Jadwiga Jarocka, 6. Janina Zienkiewicz, 7. +Ks. Jan, +Ks. Paweł, +Ks. Eugeniusz, +Marian, ++Kapłani pracujący w naszej Parafii, 8. Dusze w czyśćcu cierpiące, 9. +Bronisława Lenik 6.m.po śm., +Tadeusz Chojnacki, 11. +Franciszek Żylik 1.r.śm., 12. +Mariola Jaroszonek (w dniu pogrzebu)

.SOBOTA – 25 KWIETNIA - święto św. Marka Ewangelisty
  7.00  Za Parafian
18.00 +Małgorzata, +Józef, +Alfons, +Stanisław, +Zbigniew z Rodz. Bukowiec

NIEDZIELA – 26 KWIETNIA – III Niedziela Wielkanocna
  8.00  +Wojciech, +Sławomir Janik
  9.30  +Stefania, +Franciszek, +Józef Adamowscy, +Stefan i Anna Szadowiak
11.00  +Wojtek Kosenda, +Jerzy Derwich (z racji imienin)
12.30 Skrzynka +Henryka i Piotr Bosowscy
18.00  +Rozalia, +Natalia, +Zdzisław, +Antoś, +Danuta, +Anna Samoćko