Intencje Mszalne 23.02. – 01.03.2020 A.D.
NIEDZIELA – 23 LUTEGO – VII Niedziela Zwykła
8.00 Dz-bł. w 30 r. ślubu Elżbiety i Ireneusza Szczepkowskich
9.30 Dz-bł. w 36 r. ur. ks. Marcina
11.00 +Mirosław Kowalski
12.30 Skrzynka +Marian Bubel
18.00 +Andrzej Możdżeń (9 r. śm.)
PONIEDZIAŁEK – 24 LUTEGO
7.00 -
18.00 +Edward Pieczonka (5 r. śm.)
WTOREK – 25 LUTEGO
7.00 - +Iwan Piłaciuk i zm. z jego rodziny
18.00 +Stanisław Zieliński (w rocz. śm.), ++zm. z Rodzin Zielińskich i Kot
ŚRODA – 26 LUTEGO – Środa Popielcowa
9.00 - +Michał i *Anastazja Sochaccy
16:30 Skrzynka O nowe powołania do kapłaństwa i życia zakonnego
18.00 1. W pewnej intencji wiadomej Panu Bogu, 2. O zdrowie i potrzebne łaski dla Janiny, 3. Dziękczynna za zdrowie Lidii, 4. O łaskę zdrowia dla Adama oraz Anny Bednarczyk, 5. O Bł. Boże, łaski, zdrowie, opiekę NMP dla Grażyny i Jej Bliskich oraz dla Izabeli i Bożeny, 6. O potrzebne łaski, zdrowie dla Marii i Mateusza, 7. O Dary Ducha Św. przez wstawiennictwo NMP
CZWARTEK – 27 LUTEGO
7.00 +Anna Andrzejewska (6 r. śm.), ++z Rodzin Andrzejewskich i Muszyńskich
18.00 +Stefania, +Julia Narożańskie
PIĄTEK – 28 LUTEGO
7.00 Do Matki Bożej-Patronki Dobrej Śmierci o nawrócenie grzeszników i łaskę dobrej śmierci dla członków Apostolstwa i ich rodzin
18.00 1. +Maria Tymczyszyn (20 r. śm.) i ++zm. z Rodz., 2. +Jan Kuchnicki (30 d. p.p.), 3. +Krystyna Małecka (30 d. p.p.), 4. +Jan Malicki (30 d. p.p.), 5. +Edmund Spławski (22 r. śm.), 6. +Ks. Jan, +Ks. Paweł, +Ks. Eugeniusz, +Marian, ++Kapłani pracujący w naszej Parafii, 7. Dusze w czyśćcu cierpiące
SOBOTA – 29 LUTEGO
7.00 +Marianna Gonczar, ++zm. z Rodz.
18.00 +Danuta Wójcicka (4 r. śm.)
NIEDZIELA – 1 MARCA – I Niedziela Wielkiego Postu
8.00 +Adolf Dykiert
9.30 +Kazimiera, Antoni, Leszek Słupińscy, +Teresa Zięgowska
11.00 +Wanda, +Łucja, +Bogusław, +Stanisław Misztal, ++zm. z Rodzin Bąk i Misztal
12.30 Skrzynka +Stanisław Krzysztof Bąblewski
18.00 +Maria, +Józef, +Eugenia Czekaj, ++zm. z Rodz.
8:00
9:30
11:00
18:00
12:30
7:00
18:00
16:30
(w czasie roku szkolnego)