Ogłoszenia Duszpasterskie – 09.02.2020 r

V Niedziela Zwykła .

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy:
- w poniedziałek 10.02. – wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy
- we wtorek 11.02. – wspomnienie NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorego.

Tego dnia na Mszy św. o godz. 18:00 będzie można przystąpić do sakramentu Namaszczenia Chorych. Sakrament ten można przyjąć tylko w stanie łaski uświęcającej, tzn. bez grzechu śmiertelnego.

- w piątek 14.02. – święto św. Cyryla mnicha i Metodego biskupa, patronów Europy

2. Dzisiaj Stowarzyszenie „Zaczynaj” prowadzi comiesięczną kwestę na pokrycie kosztów kredytu w związku z remontem naszego kościoła. Za wspieranie tego dzieła składamy serdeczne Bóg zapłać.

3. W czasie ferii zimowych, tj. od poniedziałku 10.02 do soboty 22.02. nie będzie Mszy św. o godz. 7:00.

4. W środę zapraszamy na Nowennę do NMP Nieustającej Pomocy i w piątek na Koronkę do Bożego Miłosierdzia na godz. 18:00.

5. Do sakramentu spowiedzi można przystąpić w dni powszednie przed poranną i wieczorną Mszą św. i w czasie Mszy św. niedzielnych.

6. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia obfitości Bożych Łask. Za wszelkie przejawy życzliwości i ofiary – Serdeczne Bóg Zapłać.