Intencje Mszalne 20.10. – 27.10.2019 r.
NIEDZIELA – 20 PAŹDZIERNIKA – XXIX Niedziela Zwykła
8.00 +Dionizy Pastuszak (16 r. śm.)
9.30 +Antoni Jankowski, ++zm. z Rodziny
11.00 +Henryka Kotarska (1 r. śm.)
12.30 Skrzynka +Maria i Władysław Golinowscy, ++zm. Rodzice z obu stron, +Piotr Krynicki
18.00 +Aleksy Bonk, ++z Rodzin Bonk, Brzezińskich, Jaworskich
PONIEDZIAŁEK – 21 PAŹDZIERNIKA
7.00 +Michał Żurkiewicz
18.00 +Tadeusz, +Jan Pawlk, +Marianna, +Jan Szajda, +Jerzy Słowiak
WTOREK – 22 PAŹDZIERNIKA – św. Jana Pawła II
7.00 Za Parafian
18.00 +Józef, +Mariusz, +Kazimierz, +Franciszek Dybner, +Feliksja, +Stefan, +Stanisław Ptasznik, ++zm. z Rodz. Kuźmińskich
ŚRODA – 23 PAŹDZIERNIKA
7.00 +Stefania, +Józef, +Piotr Szczepkowscy, +Anna, +Stanisław, +Tadeusz Grudzińscy, +Eugenia Chałupka
18.00 Msza Święta z Nowenną do NMP Nieustającej Pomocy
1. O łaskę zdrowia, Bł. Boże, potrzebne łaski, opiekę NMP dla Zuzanny i Wiktorii,
2. Dz-bł. w intencji nowoochrzczonych: Sebastiana, Tymoteusza, Kornelii i ich rodzin,
3. O siłę w walce z chorobą dla Lidii i Zdzisławy i całej rodziny
4. Dz-bł. w int. Zofii z ok. 77 r. ur. z prośbą o zdrowie,
5. Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, łaski i opiekę MB dla Agnieszki Nowaczek z ok. 1 r. ur. oraz w int. jej bliskich (int. od babci i dziadka),
6. O łaskę zdrowia dla Adama oraz Anny Bednarczyk,
7. O Bł. Boże, łaski, zdrowie, opiekę NMP dla Grażyny i Jej Bliskich oraz dla Izabeli i Bożeny,
8. O potrzebne łaski, zdrowie dla Marii i Mateusza,
9. O Dary Ducha Św. przez wstawiennictwo NMP,
10. Dz-Bł. w 35.r.ur. Alicji,
11..Dz-Bł. za życie i zdrowie Józefa, z prośbą o dalsze lata..
CZWARTEK – 24 PAŹDZIERNIKA
7.00 ++Rodzeństwo: +Bonifacy, +Marian, +Jan, +Bronisława, +Zofia, +Maria, ich zmarli Małżonkowie oraz ich zmarli Rodzice: +Emilia, +Antoni, +Józefa
18.00 +Krzysztof Stawicki (4 r. śm.)
PIĄTEK – 25 PAŹDZIERNIKA
7.00 Do Matki Bożej-Patronki Dobrej Śmierci o nawrócenie grzeszników i łaskę dobrej śmierci dla członków Apostolstwa i ich rodzin
18.00 Msza Świeta zbiorowa za Zmarłych z Różańcem Św.
1. +Jan Rola (1 r. śm.),
2. +Irena, +Józef Najmrodzcy, +Leontyna, +Władysław Artman,
3. +Stanisław Cichocki (30 r. śm.), +Mieczysław Cichocki, +Genowefa, +Michał Cioch,
4. +Stanisław Krzysztof Bąblewski,
5. +Władysława Czekaj (30 d. p.p.),
6. +Zofia Konopka (30 d. p.p.),
7. +Krystyna Grażyna Morcinek (30 d. p.p.),
8. ++zm. z Rodziny Kowalskich: +Zygmunt, +Helena, +Jarosław, +Jadwiga, +Józef, +Weronika Leśniewska,
9. +Ignacy Augustyn, +Józef Przybyła, +Mieczysław Bielecki,
10. +Ryszard Niedzielski (1 r. śm.),
11. +Kazimiera, +Antoni, +Leszek Słupińscy , +Teresa Zięgowska,
12. +Ks. Jan, +Ks. Paweł, +Ks. Eugeniusz, +Marian, ++Kapłani pracujący w naszej Parafii,
13. Dusze w czyśćcu cierpiące
SOBOTA – 26 PAŹDZIERNIKA
7.00 +Janina Rękawek (10 r. śm.)
18.00 Dz-bł. w 50 r. ur. Beaty
NIEDZIELA – 27 PAŹDZIERNIKA – XXX Niedziela Zwykła
8.00 +Waleria, +Władysław Zmarzlik
9.30 +Leokadia Kot (w rocznicę śm.), ++zm. z Rodziny Kot
11.00 +Tadeusz Kosenda (z racji imienin)
12.30 Skrzynka +Maria Kotlarz (2 r. śm.)
18.00 +Jan Rola (1 r. śm.)
8:00
9:30
11:00
18:00
12:30
7:00
18:00
16:30
(w czasie roku szkolnego)