Ogłoszenia Duszpasterskie - 22.09.2019 r.

XXV Niedziela Zwykła

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy:
- w poniedziałek 23.09. – wspomnienie św. o. Pio z Pietrelciny, prezbitera
- w piątek 27.09. – wspomnienie św. Wincentego a Paulo, prezbitera
- w sobotę 28.09 – wspomnienie św. Wacława, męczennika

2. Dziś po Mszy św. o godz. 11:00 zapraszamy na spotkanie wszystkich udających się na pielgrzymkę na Jasną Górę.

3. Zapraszamy na Mszę św. i spotkanie organizacyjno-formacyjne młodzież klas VI, VII i VIII szkoły podstawowej, która przygotowuje się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Msza św. i spotkanie odbędą się we wtorek 24.09. o godz. 18:00 w kościele.

4. Wyjazd pielgrzymów na Jasną Górę z Placu Wolności w nocy ze środy na czwartek o godz. 22:00.

5. W tym tygodniu, z racji na pielgrzymkę, nie będzie Mszy św. o godz. 7:00 w czwartek, piątek i sobotę.

6. Do sakramentu spowiedzi można przystąpić w dni powszednie przed poranną i wieczorną Mszą św. i w czasie Mszy św. niedzielnych.

7. W środę zapraszamy na Nowennę do NMP Nieustającej Pomocy i w piątek na Koronkę do Bożego Miłosierdzia na godz. 18:00.

8. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia obfitości Bożych Łask. Za wszelkie przejawy życzliwości i ofiary – Serdeczne Bóg Zapłać.