Ogłoszenia Duszpasterskie - 15.09.2019 r.

XXIV Niedziela Zwykła XXIV Niedziela Zwykła

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy:

- w poniedziałek 16.09. – wspomnienie św. Korneliusza papieża i Cypriana biskupa męczenników

- w środę 18.09. – święto św. Stanisława Kostki zakonnika, Patrona Polski

- w piątek 20.09. – wspomnienie św. Andrzeja Kim Taegon prezbitera, Pawła Hong Hasang i Towarzyszy męczenników

- w sobotę 21.09 – święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty

2. Dzisiaj prowadzona jest zbiórka do puszek na potrzeby Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Szczecińskiego.

3. W dzisiejszą niedzielę rozpoczynamy IX Tydzień Wychowania pod hasłem: „Nauczycielu, gdzie mieszkasz?”. Zapraszamy w tym tygodniu do obecności na Mszy św. i modlitwy w intencji wychowania dzieci i młodzieży.

4. Zapraszamy na Mszę św. i spotkanie organizacyjno-formacyjne wszystkich rodziców bądź prawnych opiekunów dzieci klas I, II i III szkoły podstawowej, które przygotowują się do przyjęcia I Komunii św. w naszej parafii. Msza św. i spotkanie odbędą się w czwartek 19.09. o godz.18:00 w kościele.

5. W przyszłą niedzielę zapraszamy na spotkanie w kościele po Mszy św. o godz. 11:00 wszystkich udających się na pielgrzymkę na Jasną Górę.

6. Stowarzyszenie „Zaczynaj” informuje, że podczas ubiegłotygodniowej kwesty na spłatę kredytu zaciągniętego przez Parafię w związku z remontem naszego kościoła zebrano 3558,39 zł w tym 2€. Bóg zapłać za wspieranie tego szczytnego celu.

7. Do sakramentu spowiedzi można przystąpić w dni powszednie przed poranną i wieczorną Mszą św. i w czasie Mszy św. niedzielnych.

8. W środę zapraszamy na Nowennę do NMP Nieustającej Pomocy i w piątek na Koronkę do Bożego Miłosierdzia na godz. 18:00.

9. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia obfitości Bożych Łask. Za wszelkie przejawy życzliwości i ofiary – Serdeczne Bóg Zapłać.