Intencje Mszalne 30.06 - 07.07.2019 A.D.
NIEDZIELA – 30 CZERWCA – XIII Niedziela Zwykła
8.00 +Włodzimierz Kot – w 9.r.śm.
9.30 +Zygmunt Adamczewski – w 2.r.śm., ++Adamczewscy, ++Chmielewscy
11.00 +Anastazja Sochacka – w 2.r.śm.
12.30 Skrzynka +Janina Szymańska
18.00 +Natalia, +Stanisław – w r.śm., +Adam, +Ewa, +Mieczysław Mendeluk
PONIEDZIAŁEK – 1 LIPCA – Wsp. Św. Ottona, Biskupa – Patrona Archidiecezji
Szczecińsko-Kamieńskiej
7.00 nie ma Mszy Św.
18.00 Dz-Bł. o łaskę zdrowia i Bł. Boże dla Marioli i Zbigniewa
WTOREK – 2 LIPCA
7.00 nie ma Mszy Św.
18.00 W intencji Ojczyzny, Ojca Świętego Franciszka, Radia Maryja i wszystkich dzieł przy nim powstałych o Bł. Boże i opiekę NMP do O. Tadeusza Rydzyka, wszystkich pracowników duchownych i świeckich oraz ofiarodawców na te dzieła.
ŚRODA – 3 LIPCA – Święto Św. Tomasza, Apostoła
7.00 +Mirosław Skorupski – w 1.r.śm.
18.00 Msza Święta z Nowenną do NMP Nieustającej Pomocy
1. Dz-Bł. w int. nowoochrzczonego Adama, jego brata Mateusza i ich Bliskich,
2. Dz-Bł. w int. nowoochrzczonej Natalii Ulanowskiej i jej Bliskich,
3. O łaskę zdrowia dla Anny Bednarczyk,
4. O łaskę zdrowia dla Adama,
5. O Bł. Boże, łaski, zdrowie, opiekę NMP dla Grażyny i Jej Bliskich,
6. O potrzebne łaski, zdrowie dla Marii i Mateusza,
7. O Dary Ducha Św. przez wstawiennictwo NMP.
8. Dziękczynna za szczęśliwe rozwiązanie i błagalna o łaski dla Rodziców i Dziecka.
9. O łaskę deszczu,
CZWARTEK – 4 LIPCA – Pierwszy Czwartek Miesiąca
7.00 +Gertruda, +Władysław, +Henryk, +Janina Ławniczak, ++z Rodziny
18.00 +Marian Gruszczyński – w 3.r.śm.
PIĄTEK – 5 LIPCA – Pierwszy Piątek Miesiąca
7.00 W intencji dusz w czyśćcu cierpiących
18.00 Msza Święta zbiorowa za Zmarłych z Koronka do Bożego Miłosierdzia
1. +Halina Kołodziej – od Krysi z d. Karolak z Rodziną,
2. +Barbara Kosenda – w 1.msc.p.śm.,
3. +Jadwiga – w 1.r.śm., +Franco Maradini, +Marianna, +Stefan Anioł, +Henryka(f) Czech,
4. +Anna Marczak – w 11.msc.p.śm.,
5. +Ks. Jan, Ks. Paweł, Ks. Eugeniusz, +Marian, ++Kapłani pracujący w naszej Parafii,
6. Dusze w czyśćcu cierpiące,
SOBOTA – 6 LIPCA – Wsp. Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy – Pierwsza Sobota Msc.
7.00 +Ryszard Zawadzki – w r.śm.,
18.00 +Krzysztof – w 12.r.śm., +Teresa – w 23.r.śm. Szlezingier,
NIEDZIELA – 7 LIPCA – XIV Niedziela Zwykła
8.00 +Zofia Kozak – w 9.r.śm., ++Niedzielscy, ++Moroz, ++Śliwińscy, ++Kozak, ++Bajszczak
9.30 +Marian, +Jadwiga, +Franciszek Sztuk
11.00 +Leszek Tymczyszyn – w 20.r.śm., ++z Rodziny
12.30 Skrzynka +Władysława, +Jan Szczęśniak
18.00 +Janina, +Henryk, +Gertruda, +Władysław Ławniczak, ++z Rodziny
8:00
9:30
11:00
18:00
12:30
7:00
18:00
16:30
(w czasie roku szkolnego)