Intencje Mszalne 23.06. - 30.06.2019 A.D.
NIEDZIELA – 23 CZERWCA – XII Niedziela Zwykła
8.00 +Genowefa Morcinek – od Syna z Żoną ze Słupska
9.30 +Janina, +Józef, +Andrzej Korpus
11.00 +Tadeusz Kosenda, +Marian Stefaniak – z racji Dnia Ojca
12.30 Skrzynka Dz- Bł. w intencji Janiny – z ok. imienin i Karoliny – w 40.r.ur. oraz +Jan
18.00 +Danuta Wójcicka
PONIEDZIAŁEK – 24 CZERWCA – Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela
7.00 +Janina Figiel, ++z Rodziny
18.00 +Janina, +Adam Sosnowscy
WTOREK – 25 CZERWCA
7.00 +Wanda Piróg – z ok. imienin, +Jan Maruszczak i +Józef Piróg – z ok. Dnia Ojca
18.00 +Jan Rola
ŚRODA – 26 CZERWCA
7.00 Za Parafian (20.06)
18.00 Msza Święta z Nowenną do NMP NIeustającej Pomocy
1. Dz-Bł. w int. nowoochrzczonego Wojciecha Kukiela i Jego Bliskich,
2. Dz-Bł. w intencji nowożeńców Agnieszki i Michała Lebiodów,
3. Dz-Bł. w int. Piotra, Marcina i Pawła – z ok. imienin,
4. Dz-Bł. w int. Ks. Piotra Kiliana i Ks. Pawła Kuchnickiego – z ok. imienin,
5. Dz-Bł. w intencji wszystkich ofiarodawców i zaangażowanych w przygotowanie ołtarza przy ul. Armii Krajowej,
6. Dz-Bł. w intencji wszystkich ofiarodawców i zaangażowanych w przygotowanie ołtarza przy ul. Szkolnej,
7. Dz-Bł. w intencji wszystkich ofiarodawców i zaangażowanych w przygotowanie ołtarza przy Placu Wolności,
8. O łaskę zdrowia dla Anny Bednarczyk,
9. O szczęśliwe rozwiązanie, zdrowie dla Matki i Dziecka,
10. O łaskę zdrowia dla Adama,
11. O Bł. Boże, łaski, zdrowie, opiekę NMP dla Grażyny i Jej Bliskich,
12. O potrzebne łaski, zdrowie dla Marii i Mateusza,
13. O Dary Ducha Św. przez NMP.
CZWARTEK – 27 CZERWCA – Oktawa Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
7.00 Za Parafian (22.09)
18.00 +Mieczysław – w 44.r.śm, +Zofia Pietruszkiewicz
PIĄTEK – 28 CZERWCA – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa
7.00 Przez wstawiennictwo NMP Patronki Dobrej Śmierci o nawrócenie grzeszników, o łaskę
dobrej śmierci dla Członków Apostolstwa i ich Rodzin
18.00 Msza Święta zbiorowa za Zmarłych z Koronką do Bożego Miłosierdzia
1. +Paweł Szczepkowski – w 15.r.śm., ++Szczepkowscy,
2. +Stefan – w 11.r.śm., +Barbara Piaseccy, ++z Rodziny,
3. +Barbara Nowysz – w 30.d.p.p.,
4. +Genowefa, +Stanisława, +Kazimierz, +Piotr Śliż, +Józefa, +Bolesław Paliwoda, +Jan Sajewicz,
5. +Henryka(f), +Piotr Bosowscy,
6. +Ks. Jan, Ks. Paweł, Ks. Eugeniusz, +Marian, ++Kapłani pracujący w naszej Parafii,
7. Dusze w czyśćcu cierpiące,
SOBOTA – 29 CZERWCA – Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła
7.00 Za Parafian (29.09)
18.00 O Bł. Boże, zdrowie, opiekę NMP z ok. imienin Ks. Pawła Kuchnickiego – int. od Marii,
NIEDZIELA – 30 CZERWCA – XIII Niedziela Zwykła
8.00 +Włodzimierz Kot – w 9.r.śm.
9.30 +Zygmunt Adamczewski – w 2.r.śm., ++Adamczewscy, ++Chmielewscy
11.00 +Anastazja Sochacka – w 2.r.śm.
12.30 Skrzynka +Janina Szymańska
18.00 +Natalia, +Stanisław – w r.śm., +Adam, +Ewa, +Mieczysław Mendeluk
8:00
9:30
11:00
18:00
12:30
7:00
18:00
16:30
(w czasie roku szkolnego)