Intencje Mszalne 02.06. - 09.06.2019 A.D.
VII NIEDZIELA WIELKANOCNA – 2 CZERWCA
Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskie Święto Dziękczynienia
8.00 +Zygmunt Najmrodzki – w 3.r.śm.
9.30 +Małgorzata Kryśków
11.00 +Janina Gdula, +Lucyna Szymańska – w r.śm., ++Gdula, ++Wypych
12.30 Skrzynka Dz-Bł. w int. Zofii – od Męża i Dzieci
18.00 +Janina, +Bronisław Ziółkowscy
PONIEDZIAŁEK – 3 CZERWCA – Wsp. Św. Męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy
7.00 +Mariusz Jugowicz
18.00 Dz-Bł. w 40.r. Sakramentu Małżeństwa Wandy i Bogdana Sokalskich
WTOREK – 4 CZERWCA
7.00 Za Parafian (25.08)
16.30 Skrzynka +Teresa Żuk – w 2.r.śm. ++z Rodziny
18.00 W intencji Ojczyzny, Ojca Świętego Franciszka, Radia Maryja i wszystkich dzieł przy nim powstałych o Bł. Boże i opiekę NMP do O. Tadeusza Rydzyka, wszystkich pracowników duchownych i świeckich oraz ofiarodawców na te dzieła.
ŚRODA – 5 CZERWCA – Wsp. Św. Bonifacego, Biskupa i Męczennika
7.00 Za Parafian (01.09)
18.00 Msza Święta z Nowenną do NMP Nieustającej Pomocy
1. O zdrowie i opiekę NMP dla Zuzanny i Wiktorii,
2. O łaskę zdrowia dla Anny Bednarczyk,
3. O łaskę zdrowia i opiekę NMP dla Jadwigi Krochmal,
4. O łaskę zdrowia dla Adama,
5. O Bł. Boże, łaski, zdrowie, opiekę NMP dla Grażyny i Jej Bliskich,
6. O potrzebne łaski, zdrowie dla Marii i Mateusza,
7. O Dary Ducha Św. przez przyczynę NMP,
8. O ulgę w cierpieniu dla Barbary Kosendy.
CZWARTEK – 6 CZERWCA – Pierwszy Czwartek Miesiąca
7.00 W intencji Dusz w czyśćcu cierpiących
17.00 +Piotr Zienkiewicz – w 13.r.śm., ++z Rodziny
PIĄTEK – 7 CZERWCA – Pierwszy Piątek Miesiąca
7.00 +Wiesław Baj
18.00 Msza Święta zbiorowa za Zmarłych z Koronka do Bożego Miłosierdzia
1. +Aniela Duda,
2. +Eugeniusz Miszkiewicz – w 30.d.p.p.,
3. +Grzegorz Tomasz Rysiew – w 30.d.p.p. ,
4. +Teresa Żuk – w 2.r.śm, +Antoni, +Michał Żuk, +Janina, +Antoni, +Henryk Stolarscy – int. od Marii, 5. +Anna Marczak – w 10.msc.p.śm.
6. +Ks. Jan, Ks. Paweł, Ks. Eugeniusz, +Marian, ++Kapłani pracujący w naszej Parafii,
7. Dusze w czyśćcu cierpiące,
SOBOTA – 8 CZERWCA – Wsp. Św. Jadwigi, królowej
7.00 +Irena Tomczak
18.00 Dz-Bł. w 80.r.ur. Mamy – Teresy – int. od Dzieci
VIII NIEDZIELA WIELKANOCNA – 9 CZERWCA – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego
Zielone Święta
8.00 +Robert Maryniak
9.30 +Jerzy, +Józef, +Zbigniew Wojtalikowie
11.00 +Władysław – w 1.rśm., +Bronisława, +Jan Samoćko, +Anna Straszewska
12.30 Skrzynka +Ks. Jan Szczepańczyk, ++Kapłani pracujący w naszej Parafii
18.00 ++Strączek, ++Muzia, ++Kruk
8:00
9:30
11:00
18:00
12:30
7:00
18:00
16:30
(w czasie roku szkolnego)