Ogłoszenia duszpasterskie 10.03.2019 A.D.

Pierwsza Niedziela Wielkiego Postu

1. W dzisiejszą niedzielę Stowarzyszenie Zaczynaj przeprowadzi kwestę na spłatę kredytu zaciągniętego przez Parafię w związku z remontem naszego Kościoła. Serdecznie dziękujemy za wspieranie tego dzieła.

2. W Wielkim Poście zapraszamy na Nabożeństwo Dróg Krzyżowych w każdy piątek o 16.30 dzieci, a o 17.30 dorosłych. Na nabożeństwo Gorzkich Żalów z kazaniem pasyjnym zapraszamy w każdą niedzielę o 17.15.

3. Cały Wielki Post jest czasem pokuty i podczas jego trwania obowiązuje zakaz organizowania i uczestnictwa w zabawach.

4. W środy zapraszamy na Nowennę do NMP Nieustającej Pomocy, a w piątek – na Koronkę do Bożego Miłosierdzia w intencji naszych bliskich zmarłych na 18.00.

5. Rekolekcje Wielkopostne dla Parafii i dla Zespołu Szkół przeżywać będziemy od V Niedzieli Wielkiego Postu, tj. od 7.04.

6. W przyszłą Drugą Niedzielę Wielkiego Postu, jak co roku przy wyjściu z kościoła będziemy mogli złożyć swoje ofiary do puszek na tzw. Missio ad Gentes, czyli na wsparcie misji.

7. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, a za przejawy życzliwości i wsparcia - Serdeczne Bóg Zapłać!