Intencje Mszalne 03.03. - 10.03.2019 A.D.
NIEDZIELA – 3 MARCA – VIII Niedziela Zwykła – Pierwsza Niedziela Miesiąca
8.00 +Maria, +Eugenia, +Aleksandra, +Józef, +Franciszek, +Bronisław Czekaj
9.30 Dz-Bł. w 18.r.ur. Mai
11.00 +Gertruda, +Władysław, +Janina, +Henryk Ławniczak, +Franciszka, +Grzegorz, +Maria, +Krystyna Lipińscy
12.30 Skrzynka +Marian Bubel – w 1.r.śm.
18.00 +Kazimiera, +Antoni, +Leszek Słupińscy, +Teresa Ziemgowska
PONIEDZIAŁEK – 4 MARCA – Święto Św. Kazimierza, królewicza
7.00 +Ks. Ryszard Krauze
18.00 +Stanisław Zieliński - w r.śm., ++Zielińscy, ++Kot
WTOREK – 5 MARCA
7.00 W intencji Ojczyzny, Ojca Św. Franciszka, Radia Maryja, wszystkich dzieł przy nim wyrosłych, o Bł. Boże, opiekę NMP dla O. Tadeusza Rydzyka, wszystkich pracowników – duchownych i świeckich i ofiarodawców na te dzieła.
18.00 +Edward Pieczonka – w 4.r.śm.
ŚRODA – 6 MARCA – Środa Popielcowa
7.00 +Krystyna Laszczko
9.30 W intencji Panu Bogu wiadomej
16.30 Skrzynka +Ks. Ryszard Krauze
18.00 1. Dz-Bł. w 98.r.ur. Janiny, 2. Dz-Bł. z ok. imienin i 78.r.ur. Kazimiery Ziółkowskiej, 3. O łaskę zdrowia dla Anny Bednarczyk, 4. O łaskę zdrowia dla Ireneusza, 5. O łaskę zdrowia dla Adama, 6. O Bł. Boże, łaski, zdrowie, opiekę NMP dla Grażyny i Jej Bliskich, 7. O potrzebne łaski, zdrowie dla Marii i Mateusza, 8. O Dary Ducha Św. przez przyczynę NMP.
CZWARTEK – 7 MARCA – Wsp. Św. Perpetuy i Felicyty – Pierwszy Czwartek Miesiąca
7.00 +Ks. Ryszard Krauze
18.00 +Anna – w 20.r.śm., +Jan – w 35.r.śm Kuzdak, ++z Rodziny
PIĄTEK – 8 MARCA – Dzień Kobiet
7.00 Za Parafian
18.00 Msza Święta zbiorowa za Zmarłych z Koronką do Bożego Miłosierdzia
1. +Anna Obacz - w 17.r.śm.,
2. +Jan Sajewicz,
3. +Henryk Grzelak – w 1.r.śm., +Genowefa, +Michał – w 37.r.śm. Kaniuga,
4. +Genowefa, +Stefan Kmiecik, ++z Rodziny,
5. +Cezary, +Adam Halikowscy, +Marianna, +Bronisław Ilewscy,
6. +Anna Marczak – w 7.msc.p.śm.,
7. +Kazimierz, +Teresa, +Kazimierz, +Kazimiera, +Kazimierz Kowalińscy, +Bronisława, +Izydor, +Teresa Kukiel, +Irena, +Kazimierz Szar, +Janina Siderczyk,
8. +Wanda Lipińska, ++z VII Róży Różańcowej Żeńskiej,
9. +Ks. Paweł, +Ks. Eugeniusz, +Ks. Jan, +Marian, ++Kapłani pracujący w naszej Parafii,
10. Dusze w czyśćcu cierpiące
SOBOTA – 9 MARCA
7.00 +Danuta, +Feliks Bejuk
18.00 +Władysław – w 28.r.śm., +Cecylia Szałczyńscy, +Władysław Olkowicz
NIEDZIELA – 10 MARCA – I Niedziela Wielkiego Postu
8.00 +Adolf Dykiert, ++Dykiert
9.30 +Helena Szefer – w 7.r.śm.
11.00 +Zdzisław Awinas – w r.śm.
12.30 Skrzynka +Marianna Kostrzewa
18.00 +Felicja Herezo – w 19.r.śm.
8:00
9:30
11:00
18:00
12:30
7:00
18:00
16:30
(w czasie roku szkolnego)