Intencje Mszalne 24.02 – 03.03.2019 r.
NIEDZIELA – 24 LUTEGO – VII Niedziela Zwykła
8.00 +Weronika Stankiewicz - 24.greg.
9.30 +Stanisława, +Mieczysław Łapczyńscy
11.00 +Mirosław Kowalski
12.30 Skrzynka +Władysława, +Jan Szczęśniak
18.00 +Zbigniew Skorupski, ++z Rodziny
PONIEDZIAŁEK – 25 LUTEGO
7.00 Msza Święta koncelebrowana
1. +Weronika Stankiewicz - 25.greg.
2. +Marian Zawora – w dniu pogrzebu
18.00 +Jan Rola
WTOREK – 26 LUTEGO
7.00 +Marianna Gonczar – w 8.r.śm.
18.00 +Weronika Stankiewicz - 26.greg.
ŚRODA – 27 LUTEGO
7.00 +Weronika Stankiewicz - 27.greg.
18.00 Msza Święta z Nowenną do NMP Nieustającej Pomocy
1. Dz-Bł. w 90.r.ur. Teresy Cichockiej – od syna Zbigniewa,
2. Dz-Bł. w intencji Ewy Szpakowskiej,
3. O łaskę zdrowia dla Anny Bednarczyk,
4. O łaskę zdrowia dla Ireneusza,
5. O łaskę zdrowia dla Adama,
6. O zdrowie, Bł. Boże, łaski, opiekę NMP dla Iwony Możdżeń,
7. O Bł. Boże, łaski, zdrowie, opiekę NMP dla Grażyny i Jej Bliskich,
8. O potrzebne łaski, zdrowie dla Marii i Mateusza,
9. O Dary Ducha Św. przez przyczynę NMP.
CZWARTEK – 28 LUTEGO
7.00 +Anna Andrzejewska - w 5.r.śm.
18.00 +Weronika Stankiewicz - 28.greg.
PIĄTEK – 1 MARCA – Pierwszy Piątek Miesiąca
7.00 +Weronika Stankiewicz - 29.greg.
18.00 Msza Święta zbiorowa za Zmarłych z Koronką do Bożego Miłosierdzia
1. +Danuta Wójcicka - w 3.r.śm.,
2. +Tomasz Branicki – w 4.r.śm.,
3. +Genowefa Morcinek – w 30.d.p.p.,
4. +Ryszard Kaniuga – 1.r.śm., +Kunegunda, +Czesław Ziarkowscy,
5. +Kazimierz Wołk – od Sąsiadów,
6. +Edmund Spławski – w 21.r.śm.,
7. +Helena, +Zygmunt, +Jarosław, +Jadwiga, +Józef Kowalscy, +Weronika Leśniewska,
8. +Grażyna Kienkiewicz – w 1.r.śm.,
9. +Mikołaj, +Paweł, +Józef, +Piotr, +Jan,
10. +Ks. Paweł, +Ks. Eugeniusz, +Ks. Jan, +Marian, ++Kapłani pracujący w naszej Parafii,
11. Dusze w czyśćcu cierpiące,
12. +Janina Popielarska
SOBOTA – 2 MARCA – Pierwsza Sobota Miesiąca
7.00 +Weronika Stankiewicz - 30.greg.
18.00 +Władysław Ruś – w 7.r.śm.
NIEDZIELA – 3 MARCA – VIII Niedziela Zwykła – Pierwsza Niedziela Miesiąca
8.00 +Maria, +Eugenia, +Aleksandra, +Józef, +Franciszek, +Bronisław Czekaj
9.30 Dz-Bł. w 18.r.ur. Mai
11.00 +Gertruda, +Władysław, +Janina, +Henryk Ławniczak, +Franciszka, +Grzegorz, +Maria, +Krystyna Lipińscy
12.30 Skrzynka +Marian Bubel – w 1.r.śm.
18.00 +Kazimiera, +Antoni, +Leszek Słupińscy, +Teresa Ziemgowska
8:00
9:30
11:00
18:00
12:30
7:00
18:00
16:30
(w czasie roku szkolnego)