Ogłoszenia duszpasterskie 17.02.2019 A.D.

VI Niedziela Zwykła

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy:

- w piątek 22.02. - święto Katedry Św. Piotra Apostoła - święto prymatu biskupa Rzymu w kościele powszechnym.

- w sobotę 23.02. - wspomnienie Św. Polikarpa, biskupa i meczennika.

2. Dziś na Mszy Św. o 9.30 zostanie pobłogosławione Pismo Święte dzieciom przygotowującym się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej. Po tej Mszy Św. odbędzie się spotkanie informacyjne w sprawie zakupu alb.

3. Stowarzyszenie Zaczynaj informuje, że podczas ubiegłotygodniowej zbiórki na pokrycie kosztów kredytu zaciągniętego przez Parafię w związku z remontem naszego kościoła zebrano 3 963, 63 PLN, w tym od Róż Różańcowych Żeńskich : VIII - 300 zł., III - 200 zł., X - 100 zł. Serdeczne Bóg Zapłać za wsparcie tego wielkiego dzieła.

4. W środy zapraszamy na Nowennę do NMP Nieustającej Pomocy na 18.00, a w piątki na Koronkę do Bożego Miłosierdzia w intencji naszych bliskich zmarłych również na 18.00.

5. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, a za przyjawy życzliwości i wsparcia - Serdeczne Bóg Zapłać!