Intencje Mszalne 10.02. - 17.02.2019 A.D.
NIEDZIELA – 10 LUTEGO – V Niedziela Zwykła
8.00 +Weronika Stankiewicz – 10.greg.
9.30 +Jan Samoćko – w 32.r.sm., +Bronisława, +Władysław Samoćko, +Anna Straszewska,
11.00 +Anna, +Karol Obacz
12.30 Skrzynka Za Parafian (10.02)
18.00 +Józefa, +Władysław, +Zbigniew, +Bernard,
PONIEDZIAŁEK – 11 LUTEGO – Wsp. NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorych
7.00 +Weronika Stankiewicz – 11.greg.
18.00 +Kazimierz Hancz, ++z Rodziny
WTOREK – 12 LUTEGO
7.00 +Adam Hippman – w 8.r.śm., +Maria Hippman, ++Hippman, ++Spychała, ++Rela,
18.00 +Weronika Stankiewicz – 12.greg.
ŚRODA – 13 LUTGO
7.00 +Weronika Stankiewicz – 13.greg.
18.00 – NOWENNA
1. Dz-Bł. w 21.r.ur. Zuzanny i w r.ur. Anny,
2. O łaskę zdrowia i potrzebne łaski dla Barbary Kosendy – int. od VIII Róży Różańcowej,
3. O opiekę NMP i szczęśliwą operację dla Jakuba,
4. O Bł. Boże, łaski, opiekę MP dla Czesława – z ok. ur,
5. O łaski, opiekę NMP, ulgę w cierpieniu dla Leokadii – z ok. ur.,
6. O Bł. Boże, łaski, opiekę NMP, zdrowie dla Członkiń I Róży Różańcowej Żeńskiej,
7. W intencji Artura, Pawła i Michała z ok. ur. w podziękowaniu za dar życia i otrzymane łaski, z prośbą o Bł. Boże, opiekę NMP i dary Ducha Św.,
8. W int. naszych Kapłanów, wspólnoty Siloe,
9. O łaski i zdrowie dla Anny Bednarczyk,
10. O łaski, zdrowie, opiekę NMP dla Grażyny i jej Bliskich,
11. O zdrowie i potrzebne łaski dla Marii i Mateusza, 12. O dary Ducha Świętego przez przyczynę NMP,
13. O zdrowie dla Adama,
14. O zdrowie dla Ireneusza,
15. O zdrowie, Bł. Boże dla Teodora i Tobiasza.
CZWARTEK 14 LUTGO – Święto Św. Cyryla i Metodego, patronów Europy, Wsp. Św. Walentego
7.00 +Weronika Stankiewicz – 14.greg.
18.00 +Witold Łysy – 30.r.śm., ++z Rodziny
PIĄTEK 15 LUTRGO
7.00 +Weronika Stankiewicz – 15.greg.
18.00 Msza Święta zbiorowa za Zmarłych z Koronką do Bożego Miłosierdzia
1. ++Jan Stachowicz – w kol.r.śm., ++Stachowicz,
2. ++z I Róży Różańcowej Męskiej,
3. +Teresa, +Antoni, +Michał Żuk – int. od Marii,
SOBOTA – 16 LUTEGO
7.00 +Janusz Lachowski – w 12.r,śm., +Ludwik, +Joanna Przekopowicz, ++Przekopowicz,
18.00 +Weronika Stankiewicz – 16.greg.
NIEDZIELA – 17 LUTGO – VI Niedziela Zykła
8.00 +Weronika Stankiewicz – 17.greg.
9.30 +Danuta, +Zbigniew Misiewicz
11.00 Msza Święta koncelebrowana
1. +Mieczysław Japoł – w 1.r.śm., +Leon Japoł,
2. +Elżbieta, +Zbigniew Królikowscy
12.30 Skrzynka O Bł. Boże i łaski, zdrowie dla Stanisławy z ok. 81.r.ur.
18.00 +Jan Wołk – w 24.r.śm., ++Wołk, ++Żylińscy,
8:00
9:30
11:00
18:00
12:30
7:00
18:00
16:30
(w czasie roku szkolnego)