Ogłoszenia duszpasterskie 11.11.2018 A.D.

Flaga, Polska, Naród, Darmowe ZdjÄ™cie XXXII Niedziela Zwykła  – 100. Rocznica Odzyskania Niepodległości

1. W dzisiejszą niedzielę 11.11 obchodzimy 100. Rocznicę odzyskania Niepodległości. Na Mszę Św. w intencji naszej Ojczyzny zapraszamy o 11.00. Bezpośrednio po tej Mszy Św. zapraszamy na dalszą część obchodów, które na Placu Wolności zainauguruje wspólny śpiew naszego narodowego hymnu w jedności z całym Narodem.Trzecim miejscem gdzie będziemy świętować naszą Niepodległość jest nasza Hala Sportowa.Prosimy o przejście do Hali po zakończeniu uroczystości na Placu Wolności.

2. Dziś na Mszy Św. o 9.30 zostaną poświęcone książeczki do nabożeństwa dzieciom przygotowującym się do Pierwszej Komunii Św.

3. Stowarzyszenie Zaczynaj, jak w każdą drugą niedzielę miesiąca, przeprowadza dziś kwestę na spłatę kredytu zaciągniętego na pokrycie kosztów tzw. wkładu własnego w związku z remontem naszej świątyni. Serdeczne Bóg Zapłać za wspieranie tego dzieła.

4. Nabożeństwa Wypominkowe odprawiamy codziennie o 17.30. Kartki wypominkowe możemy składać do skarbony ustawionej przed ambonką.

5. Na Nowennę do NMP Nieustającej Pomocy zapraszamy w każdą środę o 18.00. Koronka do Bożego Miłosierdzia w intencji naszych bliskich zmarłych połączona będzie w listopadzie z Nabożeństwem Wypominkowym.

6. Osoby wyjeżdzające na pielgrzymkę do Ziemi Świętej zobowiązane są do końca tego tygodnia uiścić drugą część należności za pielgrzymkę.

7. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia. Za wszystkie przejawy wsparcia i życzliwości składamy – Serdeczne Bóg Zapłać!

8. Jest jeden wolny egzemplarz Niedzieli. Jeśli ktyoś chciałby go zaprenumerować zapraszamy do zakrystii.