Intencje Mszalne 04.11. - 11.11.2018 A.D.
NIEDZIELA – 4 LISTOPADA – XXXI niedziela Zwykła
8.00 +Maria, +Adam Możejko, +Krzysztof Płuciennik
9.30 +Roman – w 18.r.śm., +Zbigniew – w 18. r.śm., +Józef – w 8.r.śm., +Jerzy – w 1.r.śm. Wojtalikowie
11.00 +Karolina – w 9.r.śm., +Franciszek Tymczyszyn, ++z Rodziny
12.30 Skrzynka Za Parafian (04.11)
18.00 +Zofia, +Adam Górewicz – w 5.r.śm. obojga
PONIEDZIAŁEK – 5 LISTOPADA
7.00 ++Członkinie IV Róży Różańcowej
18.00 +Karol Obacz – w 21.r.śm.
WTOREK – 6 LISTOPADA
7.00 +Leonard Sieniuć – z racji Imienin
11.00 +Jan Rola - pogrzebowa
18.00 Za Ojczyznę, Ojca Św. Franciszka, Radio Maryja i wszystkie dzieła przy nim powstałe, o Bł. Boże i opiekę NMP dla O. T. Rydzyka, wszystkich współpracowników duchownych i świeckich, oraz za ofiarodawców na te dzieła.
ŚRODA – 7 LISTOPADA
7.00 +Ksawera, +Czesław Tudek
18.00 Msza Święta z Nowenną do NMP Nieustającej Pomocy
1. Dz-Bł. w int. nowoochrzczonego Marcela Krupińskiego i jego Bliskich,
2. Dz-Bł. w 1.r.ur. Rysia,
3. Dz-Bł. w 1.r.ur. Abigail Woźniak,
4. O zdrowie i opiekę NMP dla Adama,
5. O potrzebne łaski i zdrowie dla Barbary Kosendy,
6. O Bł. Boże, łaski, zdrowie, opiekę NMP i Św. Patronów dla Grażyny i jej Bliskich,
7. O potrzebne łaski, zdrowie dla Marii i Mateusza,
8. O Dary Ducha Św. za wstawiennictwem NMP,
9. O zdrowie dla Adama,
10. O łaskę deszczu
CZWARTEK – 8 LISTOPADA – Oktawa Uroczystości Wszystkich Świętych
8.00 O Bł. Boże, łaski, opiekę NMP, zdrowie dla Zofii Sabacińskiej,
18.00 +Jan Klepko – w 65.r.śm., ++Klepko, ++Szmigiel
PIĄTEK – 9 LISTOPADA – Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
7.00 +Małgorzata Kaczorowska – w 9.r.śm.
18.00 Msza Święta zbiorowa za Zmarłych z Koronką do Bożego Miłosierdzia
1. +Waleria Dzitkowska – w 20.r.śm., +Józef Dzitkowski,
2. +Janina Mazur – 3.msc. po śmierci,
3. +Katarzyna, +Michał, +Stanisław, +Józef Muskała,
4. +Jan Sajewicz – int. od I Róży Różańcowej Męskiej,
5. +Zbigniew Woźniak – w 30.d.p.p.,
6. +Wanda Szpakowska – w 30.d.p.p.
7. +Marian Krupiński – w 52.r.śm.
8. + Małgorzata, +Józef, +Alfons, +Stanisław, +Zbigniew Bukowiec,
9. +Elżbieta , +Stefan Konopniccy, +Agata, +Czesław Szczechowicz, ++Podgórscy, ++Konopniccy, ++Basińscy, ++ Wierzbiccy, ++Szczechowicz, +Artur Polański, +Eryka Ambrożewicz,
10. +Franciszka Jelińska, +Tadeusz Konik,
11. +Ks. Józef, +Ks. Jan, +Ks. Paweł, +Ks. Eugeniusz, + Marian,
12. Dusze w czyśćcu cierpiące,
13. +Emilia Burtna - 14.r.śm.
SOBOTA – 10 LISTOPADA – Wsp. Św. Leona Wielkiego, Papieża
7.00 +Roman Daniel, ++Król
18.00 +Zbigniew Dzido – w 8.r.śm.
NIEDZIELA – 11 LISTOPADA – XXXII niedziela Zwykła – 100. Rocznica Odzyskania Niepodległości
8.00 +Robert Maryniak – w 19.r.śm.
9.30 +Bronisława – w 6.r.śm., +Jan, +Władysław Samoćko
11.00 W intencji Ojczyzny
12.30 Skrzynka O zdrowie i Bł. Boże dla Barbary i Zdzisława w 45.r. ślubu
18.00 +Władysław Korba – w 10.r.śm.
8:00
9:30
11:00
18:00
12:30
7:00
18:00
16:30
(w czasie roku szkolnego)