Intencje Mszalne 30.09 - 07.10.2018 A.D.

NIEDZIELA – 30 WRZEŚNIA – XXVI Niedziela Zwykła
8.00    +Krystyna, +Henryk Brzozowicz – z racji roczn. śm.
9.30    +Michał, +Julia, +Władysław, ++Piskorowscy, +Stefania, +Jan, ++Filocha
11.00  +Barbara, +Stefan Piaseccy, ++z Rodziny
12.30 Skrzynka   +Aleksander – w 5.r.śm., +Alfreda Malinowscy
18.00  +Michał – w 31.r.śm., +Anastazja Sochaccy, +Antoni, +Rozalia Mulik

PONIEDZIAŁEK – 1 PAŹDZIERNIKA – Wsp. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy
7.00     +Maria, +Antoni Kuźmicz, +Marianna, +Zbigniew, +Leszek Boguszewscy
18.00  +Henryka(F) Pieczonka – w 3.r.śm.

WTOREK – 2 PAŹDZIERNIKA – Wsp. Św. Aniołów Stróżów
7.00    O zdrowie dla dziadka Kazimierza – od wnuków
16.30 Skrzynka  Za Parafian 
18.00  Za Ojczyznę, Ojca Św. Franciszka, Radio Maryja i wszystkie dzieła przy nim powstałe, o Bł. Boże i opiekę NMP dla O. T. Rydzyka, wszystkich współpracowników duchownych i świeckich, oraz za ofiarodawców na te dzieła

ŚRODA – 3 PAŹDZIERNIKA
7.00     O łaskę zdrowia dla Teresy i Macieja Pietrzaków i ich Rodzin
18.00  Msza Św. z Nowenną do NMP Nieustającej Pomocy

1. O łaskę zdrowia dla Kazimierza,

2. Dz-Bł. w int. nowoochrzczonego Aleksandra Raja i jego Bliskich,

3. Dz-Bł. w int. nowożeńców Karoliny i Pawła Kudrewiczów,

4. W int. młodzieży przystępującej do Sakramentu Bierzmowania

5. W pewnej intencji,

6. O Bł. Boże, łaski, zdrowie, opiekę NMP i Św. Patronów dla Grażyny i jej Bliskich,

7. O potrzebne łaski, zdrowie dla Marii i Mateusza,

8. O Dary Ducha Św. za wstawiennictwem NMP,

9. O zdrowie dla Adama, 

CZWARTEK – 4 PAŹDZIERNIKA – Wsp. Św. Franciszka z Asyżu – I Czwartek Miesiąca
7.00     Za Parafian 
18.00  +Maria – w 6.r.śm, +Eugeniusz – w 27.r.śm. Witkowscy

PIĄTEK – 5 PAŹDZIERNIKA – Wsp. Św. Faustyny Kowalskiej, zakonnicy – I Piątek Miesiąca
7.00    Za Parafian (02.09)
18.00 Msza Św. zbiorowa za Zmarłycch z Koronką do Bożego Miłosierdzia 

1. +Marianna – w 4.r.śm., +Henryk Wijtalewicz,

2. +Tadeusz, +Jan, +Tadeusz Kanclerz,

3. +Anna Samociuk,

4. +Ks. Jan, +Ks. Paweł, +Ks. Eugeniusz, + Marian,

5. Dusze w czyśćcu cierpiące,

6. Jolanta Chmielecka - 1.r.śm.

SOBOTA – 6 PAŹDZIERNIKA – I Sobota Miesiąca

7.00     +Zofia – 2.r.śm., +Józef Trojanowscy, +Czesław Pawlak
14.00 Msza Ślubna Moniki Popielarskiej i Tomasza Wiechy
16.00 Msza Ślubna Pauli Rajkiewicz i Tomasza Prymasa
18.00  +Aleksandra, +Maria, +Eugenia, +Franciszek, +Bronisław, +Józef Czekaj, +Maria, +Antoni, +Stanisław Kuchcińscy,

NIEDZIELA – 7 PAŹDZIERNIKA – XXVII Niedziela Zwykła – I Niedziela Miesiąca
8.00    +Zbigniew Skorupski, ++z Rodziny
9.30    +Andrzej Rudecki, +Leokadia, +Bonifacy, +Jan, +Irena, ++Rudeccy
11.00  +Jerzy Derwich – w 3.r.śm.
12.30 Skrzynka   +Ignacy, +Marianna, +Władysław – w 25.r.śm. Zuchora
18.00  +Ewa Jaworska,