Ogłoszenia duszpasterskie 23.09.2018 A.D.

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy:

w czwartek 27.09 – wspomnienie Św. Wincentego à Paulo, prezbitera,

w piątek 28.09 – wspomnienie Św. Wacława, męczennika,

w sobotę 29.09 – święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

2. W przyszłą niedzielę, 30 września, będzie przeprowadzona ogólnodiecezjalna zbiórka do puszek na rzecz dzieł Duszpasterstwa Młodzieży oraz wsparcia wyjazdu reprezentacji młodzieży z Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej na Światowe Dni Młodzieży w Panamie w styczniu 2019 r.

3. W środę zapraszamy na Nowennę do NMP Nieustającej Pomocy na 18.00, a wpiątek na Koronkę do Bożego Miłosierdzia w intencji naszych bliskich zmarłych i Mszę Św. zbiorową za zmarłych również 18.00.

4. Spowiedź Święta w tygodniu przed poranną i wieczorną Mszą Św., w niedzielę podczas Mszy Św.

5. Dziś po Mszy Św. o 11.00 spotkanie dla pielgrzymów udających się na Jasną Górę.

6. Wyjazd pielgrzymów na Jasną Górę z Placu Wolności w nocy ze środy na czwartek o 2.20.

7. Zapowiedzi przedślubne: Łukasz Ślęzak, stan wolny, zam. Lipiany i Karolina Jankowska, stan wolny, zam. Pyrzyce.

8. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy potrzebnych łask i obfitości Bożego Błogosławieństwa. Za wsparcie i życzliwości – Bóg Zapłać!