Intencje Mszalne 02.09 - 09.09.2018 r.
NIEDZIELA – 2 WRZEŚNIA – XXII Niedziela Zwykła
8.00 +Karolina Kot – w 41.r.śm.
9.30 +Bronisława Samoćko – z racji imienin, +Bronisława Ignasiak – z racji imienin
11.00 +Bronisława Rutkowska – z racji imienin, +Bronisława Osmolak – z racji imienin
12.30 Skrzynka +Stanisław, +Danuta, +Marianna, +Stanisław, +Zenon Bernaccy
18.00 +Edmund Pożarski
PONIEDZIAŁEK – 3 WRZEŚNIA – Wsp. Św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła
8.00 W int. Dzieci, Młodzieży, Pracowników Oświaty – z racji Nowego Roku Szkolnego
18.00 Dz-Bł. w 40.r. Sakramentu Małżeństwa Genowefy i Tadeusza
WTOREK – 4 WRZEŚNIA
7.00 +Maria, +Stefan Pawłowscy, +Czesław, +Bernard Kozub, +Tomasz Klimaszewski
18.00 Za Ojczyznę, Ojca Św. Franciszka, Radio Maryja i wszystkie dzieła przy nim powstałe, o Bł. Boże i opiekę NMP dla O. T. Rydzyka, wszystkich współpracowników duchownych i świeckich, oraz za ofiarodawców na te dzieła.
ŚRODA – 5 WRZEŚNIA – Św. Matki Teresy z Kalkuty
7.00 +Danuta Wójcicka
18.00 Msza Św. z Nowenną do NMP Nieustającej Pomocy
1. W int. całej Rodziny o Bł. Boże i potrzebne łaski,
2. Dz-Bł. w 70.r.ur. Zdzisława – od Żony i Dzieci,
3. O Bł. Boże, łaski, zdrowie i o łaskę upragnionego potomstwa dla Aliny i Bogdana,
4. O Bł. Boże, łaski, zdrowie, opiekę NMP i Św. Patronów dla Grażyny i jej Bliskich,
5. O potrzebne łaski, zdrowie dla Marii i Mateusza,
6. O Dary Ducha Św. za wstawiennictwem NMP,
7. O zdrowie dla Adama,
8. OBł. Boże, opiekę NMPi Św. Patronóww czasie pełnienia śłużby wojskowej dla wnuka - od Dziadków,
9. O łaskę zdrowia, potrzebne łaski dla Haliny DStaniszewskiej
CZWARTEK – 6 WRZEŚNIA – Pierwszy Czwartek Miesiąca
7.00 +Stefan Wieczorek, ++z Rodziny
18.00 W int. Kapłanów posługujących w naszej Parafii – od Kręgu Biblijnego Siloe
PIĄTEK – 7 WRZEŚNIA – Pierwszy Piątek Miesiąca
7.00 +Mirosław Skorupski
18.00 Msza Św, zbiorowa za Zmarłych z Koronką do Bożego Miłosierdzia
1. +Władysław Ławniczak – w 21.r.śm.,
2. +Janina Mazur – w 30.d.p.p.,
3. +Władysława Sarnikowska, ++z IX Róży Różańcowej.
4. +Janina Skowron – w 23.r.śm.
5. +Ks. Jan, +Ks. Paweł, +Ks. Eugeniusz, + Marian,
6. Dusze w czyśćcu cierpiące,
7. +Janina,+ Antoni, +Henryk Stolarscy,
8. +Teresa, +Antoni, +Michał Żuk
SOBOTA – 8 WRZEŚNIA – Święto Narodzenia NMP
7.00 +Balbina, +Michał, +Henryk, +Stanisław, +Edward
18.00 +Anna, +Karol Obacz
NIEDZIELA – 9 WRZEŚNIA – XXIII Niedziela Zwykła
8.00 +Regina, +Adam Dzięgielewscy, ++Rodzice z obojga stron
9.30 +Marian Kotarski – w 13.r.śm.
11.00 +Maria Różyńska – w 30.r.sm.
12.30 Skrzynka Dz-Bł. w 90.r.ur. Janiny, 60.r.ur. Zofii i 30.r.ur. Macieja
18.00 +Wojciech Janik – w 5.r.śm.
8:00
9:30
11:00
18:00
12:30
7:00
18:00
16:30
(w czasie roku szkolnego)