Ogłoszenia duszpasterskie 26.08.2018 A.D.

UROCZYSTOŚĆ NMP CZĘSTOCHOWSKIEJ

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy:

- w poniedziałek 27.08 – wspomnienie Św. Moniki,

- we wtorek 28.08 – wspomnienie Św. Augustyna, biskupa doktora Kościoła,

- w środę 29.08 – wspomnienie Męczeństwa Św. Jana Chrzciciela.

2. W przyszłą niedzielę z racji Pierwszej Niedzieli Miesiąca na zakończenie każdej Mszy Św. pokłonimy się przed Najświętszym Sakramentem. Po Mszy Św. o 11.00 nastąpi zmiana tajemnic Żywego Różańca.

3. Spowiedź Święta w tygodniu przed poranną i wieczorną Mszą Św.

4. W środę zapraszamy na Nowennę do NMP Nieustającej Pomocy, a w piątek na Koronkę do Bożego Miłosierdzia i Mszę Św. zbiorową za zmarłych na godz. 18.00.

5. Zapraszamy do udziału w 11-dniowej pielgrzymki do Ziemi Świętej w terminie: koniec stycznia i początek lutego 2019 r. Zapisy i informacje w zakrystii.

6. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy potrzebnych łask i obfitości Bożego Błogosławieństwa, a wypoczywającym udanego odpoczynku. Za wsparcie i życzliwości – Bóg Zapłać!