Intencje Mszalne 03.06. - 10.06.2018 r.
NIEDZIELA – 3 CZERWCA – IX NIEDZIELA ZWYKŁA – Pierwsza Niedziela Miesiąca – Święto Dziękczynienia
8.00 + Adolf Dykiert, ++ Dykiert
9.30 Dz-Bł. w int. Weroniki Binkowskiej – w 18.r.ur.
11.00 + Katarzyna, + Józef, + Jan, + Adolf, + Edward Baranowscy
12.30 Skrzynka Za Parafian (18.02)
18.00 + Piotr Zienkiewicz – w 12.r.śm.
PONIEDZIAŁEK – 4 CZERWCA
7.00 + Zygmunt Najmrodzki – w 2.r.śm.
18.00 + Teresa Żuk – w 1.r.śm., ++ z Rodziny
WTOREK – 5 CZERWCA – Wsp. Św. Bonifacego, biskupa i męczennika
7.00 + Teresa Żuk – int. od Marii
16.30 Skrzynka + Ks. Kazimierz Janas (AS)
18.00 Za Ojczyznę, Ojca Św. Franciszka, Radio Maryja i wszystkie dzieła przy nim powstałe, o Bł. Boże i opiekę NMP dla O. T. Rydzyka, wszystkich współpracowników duchownych i świeckich, oraz za ofiarodawców na te dzieła.
ŚRODA – 6 CZERWCA
7.00 + Antoni Żuk – int. od Żywego Różańca
18.00 Msza Święta z Nowenną do NMP Nieustającej Pomocy
1. Dz-Bł. w intencji ofiarodawców i budowniczych ołtarza na Uroczystość Bożego Ciała przy ul. Armii Krajowej,
2. Dziękczynna za urodzenie zdrowego prawnuka Szymona,
3. Dz-Bł. w intencji ofiarodawców i budowniczych ołtarza na Boże Ciało przy ul. Szkolnej,
4. O Bł. Boże, łaski, zdrowie, opiekę NMP i Św. Patronów dla Grażyny i jej Bliskich,
5. O potrzebne łaski, zdrowie dla Marii i Mateusza,
6. O Dary Ducha Św. za wstawiennictwem NMP,
7. O zdrowie dla Adama
CZWARTEK – 7 CZERWCA – Pierwszy Czwartek Miesiąca
7.00 + Łucja, + Maria Arbaszewskie, + Roman Arbaszewski
18.00 + Wiesław Kotlarz
PIĄTEK – 8 CZERWCA – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa
7.00 + Marianna, + Jan, + Tadeusz Kubiak
18.00 Msza Świeta zbiorowa za Zmarłych z Koronką do Bożego Miłosierdzia
1. + Mirosław – w 9.r.śm., + Lech Bajer,
2. + Helena Zalewska – w 30.d.p.p.,
3.+ Irena Niedzielska – w 30.d.p.p.,
4. + Stanisława – w 18.r.śm., + Leonard – w 39.r.śm. Niedzielscy,
5. + Ks. Jan, + Ks. Paweł, + Ks. Eugeniusz, + Marian,
6. Dusze w czyśćcu cierpiące
SOBOTA – 9 CZERWCA – Wsp. Niepokalanego Serca NMP
7.00 + Helena Możdżeń – w 6.r.śm.
18.00 + Mateusz, + Stefania Głuszczak
NIEDZIELA – 10 CZERWCA – X NIEDZIELA ZWYKŁA
8.00 + Robert Maryniak, ++ Maryniak, ++ Skoczylas
9.30 + Teresa Ziemgowska – w kol.r.śm., + Kazimiera, + Antoni, + Leszek Słupińscy
11.00 + Natalia, + Stanisław, + Adam, + Ewa Mendeluk – w roczn.śm. (wszystkich)
12.30 Skrzynka Za Parafian (25.02)
18.00 + Michalina Krzyśków – w 26.r.śm., + Paweł, + Stanisław
8:00
9:30
11:00
18:00
12:30
7:00
18:00
16:30
(w czasie roku szkolnego)