Intencje Mszalne 18.03 – 25.03.2018 r.
NIEDZIELA – 18 MARCA – V Niedziela Wielkiego Postu – Rekolekcje Wlkp.
8.00 + Nikodem Sołtysiak – 21.greg.,
9.30 + Stefania, + Franciszek, + Józef Adamowscy, + Anna, + Stefan Szadowiak,
11.00 + Wanda, + Łucja, + Stanisław, + Bogusław Misztal, ++ Bonk, ++ Misztal,
12.30 Skrzynka O Bł. Boże, łaski, zdrowie dla Janiny Rychlik i o pokój duszy dla Ś.P. Jana Rychlika oraz Bł. Boże, łaski dla Michaliny i Henryka Pieczonków – int. od Wnuka
18.00 + Krystyna, + Maria, + Tadeusz, + Franciszka (f), + Grzegorz Lipińscy, + Arkadiusz Kowalczyk
PONIEDZIAŁEK – 19 MARCA – Uroczystość Św. Józefa Oblubieńca NMP – Rekolekcje Wlkp.
10.00 + Józef Przybyła
18.00 + Nikodem Sołtysiak – 22.greg.
WTOREK – 20 MARCA – Rekolekcje Wlkp.
10.00 + Stanisław Rak – w 2.r.śm.,
Skrzynka 16.30 Za Parafian (28.01)
18.00 + Nikodem Sołtysiak – 23.greg.
ŚRODA – 21 MARCA – Rekolekcje Wlkp.
8.15 Za Parafian (04.02)
10.00 + Nikodem Sołtysiak – 24.greg
18.00 1. Dz-Bł. w int. mamy Cecylii Rodak - w 88.r.ur. i córki Joanny Łysej w 43.r.ur.,
2. Dz-Bł. w 18.r.ur. Oliwii – od Najbliższych,
3. Dz-Bł. w 25.r.ur. Hanny, o dary Ducha Św.,
4. Dz-Bł. w int. nowoochrzczonego Fabiana Zająca i jego Bliskich,
5. O łaskę zdrowia i opiekę NMP dla Teresy Warowej – int. od Dzieci
6. O Bł. Boże, łaski, zdrowie, opiekę NMP i Św. Patronów dla Marii i Mateusza,
7. O Bł. Boże, łaski, dary Ducha Św., wstawiennictwo i orędownictwo NMP,
8. O łaskę zdrowia dla Adama,
CZWARTEK – 22 MARCA
7.00 + Nikodem Sołtysiak – 25.greg.
18.00 + Danuta Skorupska, ++ Skorupscy,
PIĄTEK – 23 MARCA
7.00 + Nikodem Sołtysiak – 26.greg.
18.00 Msza Święta zbiorowa za Zmarłych z Koronką do Bożego Miłosierdzia
1. + Henryk Oszczyk, ++ z Rodziny,
2. ++ Szewczuk, ++ Walkowiak,
3. + Stanisława Chmielecka – w 38.r.śm, + Krystyna Marciniak – w 7.r.śm. ++ Chmieleccy, + Kazimierz Stachowicz,
4. + Wiesław Czajkowski – w 1.r.śm., + Marianna Iwankiewicz – w 16.r.śm, + Józef Iwankiewicz – 30.r.śm.,
5. + Aniela, + Józef Bogdanowscy, ++ Bogdanowscy,
6. +Anastazja Sochacka – w 9.msc.p.śm.,
7. + Władysław, + Agnieszka Liszewscy, ++ Liszewscy,
8. + Stefania Radom, + Sabina Szymańska,
9. + Eugeniusz Sołtykiewicz
10. + Ks. Jan, + Ks. Paweł, + Ks. Eugeniusz, + Marian,
SOBOTA – 24 MARCA
7.00 + Adolf, + Władysława Gonczar
18.00 + Nikodem Sołtysiak – 27.greg.
NIEDZIELA – 25 MARCA – Niedziela Palmowa
8.00 O szczęśliwe rozwiązanie dla Justyny,
9.30 + Roman, + Zbigniew, + Józef, + Jerzy Wojtalikowie,
11.00 + Mirosław Kowalski,
12.30 Skrzynka O Bł. Boże, łaski, opiekę NMP, zdrowie dla Zdzisława Pieczonki – z ok. 68.r.ur.,
18.00 + Nikodem Sołtysiak – 28.greg
8:00
9:30
11:00
18:00
12:30
7:00
18:00
16:30
(w czasie roku szkolnego)