Ogłoszenia duszpasterskie 04.02.2018 A.D.

V NIEDZIELA ZWYKŁA

1.  W tym tygodniu obchodzimy:

- w poniedziałek 05.02: Wspomnienie Św. Agaty, dziewicy i męczennicy

- we wtorek 06.02: Wspomnienie Św. Pawła Miki i Towarzyszy, męczenników

2. W przyszłą niedzielę 11.02:

• Na Mszy Św. o 9.30 zostanie poświęcone Pismo Święte Dzieciom przygotowującym się do Pierwszej Komunii Św.
  • Na Mszy Św. o 11.00 udzielimy Sakramentu Namaszczenia Chorych z racji przypadającego tego dnia wspomnienia NMP z Lourdes i Światowego Dnia Chorych. Do tego sakramentu przystąpić mogą wszyscy, którzy przeżywają jakieś dolegliwości. Przyjąć ten sakrament można tylko w stanie łaski uświęcającej, tzn. bez grzechu śmiertelnego.

Jak w każdą drugą niedzielę miesiąca Stowarzyszenie Zaczynaj przeprowadzi kwestę na remont naszego kościoła.

4. W środy zapraszamy na Mszę Św. połączoną z Nowenną do NMP Nieustającej Pomocy na 18.00, a w piątki na Koronkę do Bożego Miłosierdzia w intencji naszych zmarłych przed wieczorną Mszą Św.

5. Składamy serdeczne podziękowania Wszystkim, którzy pracowali przy demontażu bożonarodzeniowego wystroju naszego kościoła.

6. Nasza parafia organizuje 12-dniową pielgrzymkę autokarową do Grecji w dniach od 4 do 14 lipca 2018 r. Koszt: 2680 zł + 200 euro. Zapisy w zakrystii.

7. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy potrzebnych łask i obfitości Bożego Błogosławieństwa.

8. 24.02 bezpośrednio po Mszy Św. wieczornej w salce na plebanii odbędą się kursy Poradnictwa Rodzinnego dla narzeczonych, którzy w tym roku pragną zawrzeć sakrament małżeństwa. Serdecznie zapraszamy.