Intencje Mszalne 31.12.2017 - 07.01.2018 A.D..
NIEDZIELA – 31 GRUDNIA – Uroczystość Św. Rodziny
8.00 + Maria, + Alfons, + Jan, + Julian Jaroszewicz, ++ z Rodziny
9.30 + Rita, + Aleksy Bonk, ++ Bonk, ++ Pławeccy,
11.00 + Mirosław Kowalski
12.30 Skrzynka + Elżbieta
17.00 Za Parafian (31.12)
PONIEDZIAŁEK – 1 STYCZNIA – Uroczystość Św. Bożej Rodzicielki – Nowy Rok
9.30 + Teresa Żuk - 1.greg.
11.00 + Rodzice: Teresa i Kazimierz Kowalińscy, + Brat: Kazimierz
12.30 Skrzynka Za Parafian (01.01)
18.00 + Mateusz Pietrzak – w 1.r.śm.
WTOREK – 2 STYCZNIA
7.00 Za Ojczyznę, Ojca Św. Franciszka, Radio Maryja i wszystkie dzieła przy nim powstałe, o Bł. Boże i opiekę NMP dla O. T. Rydzyka, wszystkich współpracowników duchownych i świeckich, oraz za ofiarodawców na te dzieła.
7.00 + Teresa Żuk - 2.greg.
ŚRODA – 3 STYCZNIA
7.00 + Teresa Żuk - 3.greg.
9.00 Msza Święta z Nowenną do NMP Nieustającej Pomocy
1. Dz-Bł. z ok. 5.r.ur. Adrianny Stefaniak i Julii Ciechelskiej,
2. Dz-Bł. w int. Krystyny Mazur z ok 82.r.ur,
3. O łaskę zdrowia dla Adama,
4. O łaskę zdrowia dla Bronisławy,
5. O Bł. Boże, łaski, Dary Ducha Św. orędownictwo i wsparcie NMP
6. O ulgę w cierpieniu, łaski dla Mateusza i Bł. Boże i łaski dla Marii.
CZWARTEK – 4 STYCZNIA
7.00 + Teresa Żuk - 4.greg.
7.00 + Mieczysław Czak – w 32.r.śm.
PIĄTEK – 05 GRUDNIA
7.00 + Teresa Żuk - 5.greg.
9.00
1. + Franciszek Konopski – w 24.r.śm.,
2. + Janina Marlikowska – w 30.d.p.p.,
3. + Genowefa Kaniuga,
4. + Franciszek Wołk – w 30.r.śm.. + Jan, + Agnieszka Drapała, + Mirosław , + Jolanta Chmieleccy,
5. + Ks. Jan, + Ks. Paweł, + Marian,
SOBOTA – 6 GRUDNIA – Uroczystość Objawienia Pańskiego
8.00 + Tadeusz, + Franciszka, + Grzegorz, + Krystyna, + Maria Lipińscy, + Arkadiusz Kowalczyk
9.30 + Maria, + Stanisław Kuchcińscy,, + Aleksandra, + Bronisław Czekaj
11.00 + Dariusz Sudak – w 6.r.śm.
12.30 Skrzynka O Bł. Boże i potrzebne łaski dla Henryka Pieczonki – w 89.r.ur.
18.00 + Teresa Żuk - 6.greg.
NIEDZIELA – 7 STYCZNIA – Św. Chrztu Pańskiego
8.00 + Władysława, + Stefan Hadyniak, + Zofia Cepiń, + Maria Olearczyk
9.30 + Henryk Szmagliński – w roczn. śm., + Leszek Czyż – w roczn. śm.,
11.00 + Krzysztof Brylewski – w 5.r.śm.
12.30 Skrzynka + Teresa Żuk - 7.greg.
18.00 + Piotr Zienkiewicz