Intencje Mszalne 03.12 - 10.12.2017 r.
NIEDZIELA – 3 GRUDNIA – I Niedziela Adwentu
8.00 + Józef Kuzdak – w 11.r.śm., + Irena Kuzdak, + Agnieszka Migdalska
9.30 + Małgorzata Kryśków – w 11.r.śm.
11.00 O Bł. Boże, łaski, opiekę NMP i Św. Patronów dla Barbary Kosendy i Barbary Daraż– z ok. im.
12.30 Skrzynka + Anna, + Marcin – 3.greg
18.00 + Irena Tomczak – w 2.r.śm.
PONIEDZIAŁEK – 4 GRUDNIA – Wsp. dow. Św. Barbary
7.00 + Anna, + Marcin – 4.greg
18.00 + Barbara Resiak
WTOREK – 5 GRUDNIA
7.00 + Anna, + Marcin – 5.greg
18.00 Za Ojczyznę, Ojca Św. Franciszka, Radio Maryja i wszystkie dzieła przy nim powstałe, o Bł. Boże i opiekę NMP dla O. T. Rydzyka, wszystkich współpracowników duchownych i świeckich, oraz za ofiarodawców na te dzieła.
ŚRODA – 6 GRUDNIA – Wsp. dow. Św. Mikołaja
7.00 + Anna, + Marcin – 6.greg
18.00 Msza Święta z Nowenną do NMP Nieustającej Pomocy
1. O ulgę w cierpieniu, potrzebne łaski dla Mateusza i Bł. Boże i łaski dla Marii,
2. O łaskę zdrowia dla Adama,
3. O łaskę zdrowia dla Bronisławy,
4. O Bł. Boże, łaski, Dary Ducha Św. orędownictwo i wsparcie NMP,
5. Wynagradzająca NSPJ za grzechy własne i świata oraz o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz o rozwój III Zakonu Franciszkanów Świeckich
6. O ulgę w cierpieniu, o łaskę zdrowia, wsparcie NMP dla Jana,
CZWARTEK – 7 GRUDNIA – Wsp. Św. Ambrożego Biskupa – Pierwszy Czwartek Msc.
7.00 + Anna, + Marcin – 7.greg
18.00 + Zofia Krajewska – w 13.r.śm., + Jan, + Pelagia, + Mariusz, + Antoni, + Felicjan
18.00 O Bł. Boże, łaski, zdrowie, opiekę NMP i Św. Ambrożego dla Koła Pszczelarzy
PIĄTEK – 8 GRUDNIA – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP
7.00 Dz-Bł. w 75.r.ur. Ewy Ciesielskiej.
18.00 Msza Święta zbiorowa za Zmarłych z Koronką do Bożego Miłosierdzia
1. + Anna, + Marcin – 8.greg,
2. +Ludwik, + Marianna Niedzielscy, ++ z Rodziny,
3. + Zofia Jaszkiewicz – w 2.r.śm.,
4. + Agnieszka Migdalska – w 21.r.śm.,
5. ++ Rodzice: Jan i Stanisława, ++ Rodzeństwo: Irena, Zofia, Tadeusz, Bronisław, Melania, Bogusław, Zdzisław, Leszek Koczyk, + Mąż: Tadeusz Olszański ,
6. + Elżbieta, + Stefan Konopniccy, + Agata, + Czesław Szczechowicz, ++ Konopniccy, ++ Szczechowicz, ++ Podgórscy, ++ Wierzbiccy, +Artur Polański,
7. + Ks. Jan, + Ks. Paweł, + Marian,
SOBOTA – 9 GRUDNIA
7.00 + Anna, + Marcin – 9.greg
18.00 + Irena, + Stanisław Iwanowscy – od córek: Honoraty i Danuty
NIEDZIELA – 10 GRUDNIA – II Niedziela Adwentu
8.00 + Jerzy Skorupski, ++ Skorupscy
9.30 ++ Rodzice: Władysława – w 2.r.śm., i Józef Sawa, + Czesław Stepień
11.00 + Jakub Derwich – w 8.r.śm.
12.30 Skrzynka + Anna, + Marcin – 10.greg
+ Ignacy Augustyn, + Józef Przybył 18.00
8:00
9:30
11:00
18:00
12:30
7:00
18:00
16:30
(w czasie roku szkolnego)