Ogłoszenia duszpasterskie 12.11.2017 A.D.

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W tym tygodniu obchodzimy :

- w poniedziałek 13.11 – Wspomnienie Pierwszych Polskich ( Międzyrzeckich) Męczenników,

- w czwartek 16.11 – Wspomnienie NMP Ostrobramskiej,

- w piątek 17.11 – Wspomnienie Św. Elżbiety Węgierskiej,

- w sobotę 18.11 – Wspomnienie Bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy.

2. W dzisiejszą, drugą niedzielę listopada Stowarzyszenie „Zaczynaj” przeprowadza comiesięczną kwestę na remont naszego kościoła. Stowarzyszeniu za ich pracę i ofiarodawcom składamy serdeczne podziękowania.

3. W najbliższy wtorek po wieczornej Mszy Św. w kościele odbędzie się spotkanie formacyjne dla uczniów klas III-cich Gimnazjum przed przyjęciem Sakramentu Bierzmowania.

4. W środy zapraszamy na Nowennę do NMP Nieustającej Pomocy na 18.00.

5. W piątek 18.11 rozpoczynamy nowennę przed Uroczystością Chrystusa Króla Wszechświata.

6. W przyszłą niedzielę 19.11 z inicjatywy Ojca Św. Franciszka obchodzić będziemy Pierwszy Światowy Dzień Ubogich.

Również w przyszłą niedzielę po Komunii Św. w duchowej jedności z ogólnopolskimi obchodami rocznicy proklamacji „Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana” przed Najświętszym Sakramentem także w naszej parafii w czasie wszystkich Mszy Św. ponowimy ten Akt.

7. Nabożeństwa wypominkowe odprawiamy codziennie o 17.30, w piątki modlić się będziemy w intencji naszych biskich zmarłych polecanych we Mszy Św. zbiorowej także koronką do Bożego Miłosierdzia w czasie Nabożeństwa Wypominkowego.

8. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy potrzebnych łask i obfitości Bożego Błogosławieństwa.