Intencje Mszalne 22.10 - 29.10.2017 r.

NIEDZIELA – 22 PAŹDZIERNIKA – XXIX Niedziela Zwykła – Wsp. Św. Jana Pawła II, papieża

8.00 + Waleria, + Władysław Zmarzlik,

9.30 O Bł. Boże, łaski, opiekę NMP dla Wiktorii Ciszewskiej – z ok. 18.ur – int. od Dziadków.

11.00 Dz-Bł. w int. Natalii Brejczak – z ok. 18.ur. – int. od Babci i Dziadka z Rodziną

12.30 Skrzynka + Jacek Pieczonka.

18.00 + Dionizy Pastuszak – w 14.r.śm

PONIEDZIAŁEK – 23 PAŹDZIERNIKA

7.00 Za Parafian (20.08)

18.00 + Dominik Mroczek – w 2.r.śm., + Jan, + Emilia, + Józef, + Maria Kienkiewicz

WTOREK – 24 PAŹDZIERNIKA

7.00 + Anna, + Jan Miązek

16.30 Skrzynka Za Parafian (27.08)

18.00 + Danuta Maciocha – w 1.r.śm.

ŚRODA – 25 PAŹDZIERNIKA

7.00 Za Parafian (03.09)

18.00 Msza Świeta z Nowenną do NMP Niustającej Pomocy

1. Dziękczynna za przyczyną Św. Judy Tadeusza, z prośbą o dalszą opiekę,

2. O łaskę zdrowia dla Bronisławy,

3. O Bł. Boże, dary Ducha Św., orędownictwo i wsparcie NMP,

4. O łaskę zdrowia dla Adama,

5. O ulgę w cierpieniu, łaski, pomoc Bożą, i NMP dla Mateusza i Bł. Boże, łaski dla Marii

6. Dz- Bł. w int. nowoochrzczonego Jana Susza i jego Bliskich,

7. Dz-Bł. w int. nowoochrzczonego Dominika Krawca i jego Bliskich,

CZWARTEK – 26 PAŹDZIERNIKA

7.00 + Agata Wróbel, + Marianna, + Bronisław, + Ludwik, + Edward Posyniak

18.00 Dz-Bł. w intencji Alicji z ok 33.r.ur.

PIĄTEK – 27 PAŹDZIERNIKA

7.00 Przez wstawiennictwo NMP Patronki Dobrej Śmierci o nawrócenie grzeszników i łaskę dobrej śmierci dla Członków Apostolstwa i ich Rodzin

18.00 Msza Świeta zbiorowa za zmarłych z Różańcem Św.

1. +Sylwia w 1.r.śm, + Andrzej Kuchcińscy, + Izabela Stawniak,

2. ++ Kilian, ++ Niciejewscy +Ks. Eugeniusz Kawa,

3. + Ks. Jan, + Marian

SOBOTA – 28 PAŹDZIERNIKA – Święto Św. Szymona i Judy Tadeusza, Apostołów

7.00 + Leokadia Kot – w 1.r.śm., ++ Kot

15.00 Msza Ślubna Anny Krajewskiej i Mirosława Tomczaka

18.00 + Roman Gonczar – w 1.r.śm., + Adam, ++ z Rodziny

NIEDZIELA – 29 PAŹDZIERNIKA – XXX Niedziela Zwykła

8.00 + Wanda Sołtysiak – w 2.r.śm.

9.30 + Franciszka – w 18.r.śm., + Edward Dzido

11.00 + Tadeusz Kosenda – z racji imienin

12.30 Skrzynka + Andrzej Kotwa – w 30.d.p.p.

18.00 + Mirosław Kowalski.